Česká scéna je plná mladých streetwear značek. Jedna z mála, která stojí za povšimnutí, je bezesporu Holywater. Ta si na letošní léto připravila pro své fanoušky několik novinek, a ti se tak mohou těšit na hromadu nových kousků do svého šatníku.

O značce Holywater jste se mohli dozvědět už v našem rozhovoru, který vyšel na začátku roku. Její zakladatelé Honza a Petr nezaháleli a po úspěšném dropu z jara si pro své fanoušky připravili novou koleci i na léto. Tentokrát se bude jednat o spolupráci s plzeňskou značkou Church of Hella Fuego, a tak i kolekce ponese název obou značek, a tedy Holy Fuego. Release je naplánován již na 9. července.

Krom zmíněné kolekce chystá Holywater na 30. července také menší projekt s umělcem Robinem Veselým. Robin momentálně žije v anglickém Manchesteru, kde tvoří progresivní kousky plné drzosti a sexismu. Fanoušci se tedy mají rozhodně na co těšit.

Mimo jiné mají kluci naplánováno přes léto dropnout ještě shoulderbagy a ledvinky, které jsou momentálně dost fresh a rozhodně stojí za to doma aspoň jeden kousek mít.

Instagram
Facebook

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE