Česká scéna je plná mladých streetwear značek. Jedna z mála, která stojí za povšimnutí, je bezesporu Holywater. Ta si na letošní léto připravila pro své fanoušky několik novinek, a ti se tak mohou těšit na hromadu nových kousků do svého šatníku.

O značce Holywater jste se mohli dozvědět už v našem rozhovoru, který vyšel na začátku roku. Její zakladatelé Honza a Petr nezaháleli a po úspěšném dropu z jara si pro své fanoušky připravili novou koleci i na léto. Tentokrát se bude jednat o spolupráci s plzeňskou značkou Church of Hella Fuego, a tak i kolekce ponese název obou značek, a tedy Holy Fuego. Release je naplánován již na 9. července.

Krom zmíněné kolekce chystá Holywater na 30. července také menší projekt s umělcem Robinem Veselým. Robin momentálně žije v anglickém Manchesteru, kde tvoří progresivní kousky plné drzosti a sexismu. Fanoušci se tedy mají rozhodně na co těšit.

Mimo jiné mají kluci naplánováno přes léto dropnout ještě shoulderbagy a ledvinky, které jsou momentálně dost fresh a rozhodně stojí za to doma aspoň jeden kousek mít.

Instagram
Facebook

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit