Značka Converse slavnostně otevírá svou první monobrandovou prodejnu v CENTRU CHODOV, v jednom z největších obchodních center v Praze. Converse nabídne svým fanouškům široký sortiment od tenisek přes doplňky po oblečení. Na své si tak přijdou ženy, muži i děti.

Více než 100 modelů na jednom místě včetně klasických Chucků, trendy One Starů i limitovaných kolekcí, jakou je například aktuální stylová NBA edice, která zahrnuje modely inspirované vybranými šesti týmy NBA a prolínající sportovní, basketbalovou historii značky se současnou kulturou a street stylem.

Americká značka opět zajistila, že není třeba Chucky odkládat ani v deštivém a chladném počasí díky novým, nepromokavým a zatepleným kolekcím Chuck Taylor All Star Nubuck a Chuck Taylor All Star Boot, které budou k dostání v monobrandu v rámci aktuální sezóny podzim/zima 2017.

Brand lovers se mohou také těšit vůbec poprvé na kolekci oblečení Converse ESSENTIALS a jak už její samotný název napovídá, jedná se o corové kousky, mikiny, trička a bundy, které by měly být stavebními kameny každého streetového šatníku.

Novou prodejnu Converse naleznete v přízemí CENTRA CHODOV.


O CONVERSE:

V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu”…protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.

O CONS:

Lidé jezdí na skateboardu v Converse teniskách již dekády, tedy daleko před tím než byly značkou pro tento účel navrženy. V současnosti vyrábí Converse tenisky CONS pro všechny typy jezdců s osobitým stylem určených na jízdu i na ulici. Ke klasickým stylům Chuck Taylor a One Star se přidávají CONS vylepšené o měkčí stélku, odolnější materiály a kvalitní podešev pro špičkovou přilnavost na prkně. Nemáš zač.