Značka Converse slavnostně otevírá svou první monobrandovou prodejnu v CENTRU CHODOV, v jednom z největších obchodních center v Praze. Converse nabídne svým fanouškům široký sortiment od tenisek přes doplňky po oblečení. Na své si tak přijdou ženy, muži i děti.

Více než 100 modelů na jednom místě včetně klasických Chucků, trendy One Starů i limitovaných kolekcí, jakou je například aktuální stylová NBA edice, která zahrnuje modely inspirované vybranými šesti týmy NBA a prolínající sportovní, basketbalovou historii značky se současnou kulturou a street stylem.

Americká značka opět zajistila, že není třeba Chucky odkládat ani v deštivém a chladném počasí díky novým, nepromokavým a zatepleným kolekcím Chuck Taylor All Star Nubuck a Chuck Taylor All Star Boot, které budou k dostání v monobrandu v rámci aktuální sezóny podzim/zima 2017.

Brand lovers se mohou také těšit vůbec poprvé na kolekci oblečení Converse ESSENTIALS a jak už její samotný název napovídá, jedná se o corové kousky, mikiny, trička a bundy, které by měly být stavebními kameny každého streetového šatníku.

Novou prodejnu Converse naleznete v přízemí CENTRA CHODOV.


O CONVERSE:

V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu”…protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.

O CONS:

Lidé jezdí na skateboardu v Converse teniskách již dekády, tedy daleko před tím než byly značkou pro tento účel navrženy. V současnosti vyrábí Converse tenisky CONS pro všechny typy jezdců s osobitým stylem určených na jízdu i na ulici. Ke klasickým stylům Chuck Taylor a One Star se přidávají CONS vylepšené o měkčí stélku, odolnější materiály a kvalitní podešev pro špičkovou přilnavost na prkně. Nemáš zač.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit