Pěvecká ikona Avril Lavigne oznámila pokračování svého turné Head Above Water. Velmi očekávaná koncertní šňůra kanadské zpěvačky odstartuje na jaře roku 2020 během níž pětatřicetiletá zpěvačka zavítá i do Prahy.

Na mém turné ‘Head Above Water‘ po Severní Americe jsme prožili ty nejkrásnější chvíle! Nemohu uvěřit, jak rychle to celé uteklo. Vidět každou noc všechny ty vaše tváře a cítit vaši energii bylo přesně to, co jsem potřebovala. Opravdu se mi moc stýskalo po tom být na pódiu a zpívat s vámi, byla jsem opravdu moc šťastná! O to s větším nadšením mohu oznámit, že příští rok bude Head Above Water Tour pokračovat s koncertními zastávkami v Evropě, Japonsku a Číně,“ dodává Lavigne.

 

Populární zpěvačka a interpretka vyjela letos na turné po dlouhých pěti letech. Turné uspořádala u příležitosti únorového vydání desky Head Above Water, která zabodovala napříč hitparádami po celém světě. 60 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno na konto The Avril Lavigne Foundation. Nadace podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním či zdravotním postižením. Díky financím od dárců poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem poskytnout naději na lepší život.

Avril Lavigne vystoupí v Praze v Tipsport Areně v pondělí 23. března 2020. Lístky jsou k dostání zde.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?