Pěvecká ikona Avril Lavigne oznámila pokračování svého turné Head Above Water. Velmi očekávaná koncertní šňůra kanadské zpěvačky odstartuje na jaře roku 2020 během níž pětatřicetiletá zpěvačka zavítá i do Prahy.

Na mém turné ‘Head Above Water‘ po Severní Americe jsme prožili ty nejkrásnější chvíle! Nemohu uvěřit, jak rychle to celé uteklo. Vidět každou noc všechny ty vaše tváře a cítit vaši energii bylo přesně to, co jsem potřebovala. Opravdu se mi moc stýskalo po tom být na pódiu a zpívat s vámi, byla jsem opravdu moc šťastná! O to s větším nadšením mohu oznámit, že příští rok bude Head Above Water Tour pokračovat s koncertními zastávkami v Evropě, Japonsku a Číně,“ dodává Lavigne.

 

Populární zpěvačka a interpretka vyjela letos na turné po dlouhých pěti letech. Turné uspořádala u příležitosti únorového vydání desky Head Above Water, která zabodovala napříč hitparádami po celém světě. 60 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno na konto The Avril Lavigne Foundation. Nadace podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním či zdravotním postižením. Díky financím od dárců poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem poskytnout naději na lepší život.

Avril Lavigne vystoupí v Praze v Tipsport Areně v pondělí 23. března 2020. Lístky jsou k dostání zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit