Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se v pražském kluby Roxy uskuteční akce, na kterou se rozhodně těší nejeden fanoušek amerického rapu. Vystoupí tu americký rapper A$AP Nast z uskupení A$AP MOB, kterému jako DJ bude krýt záda Dalyb z HAHA CREW.

Nasty měl vystupovat jen v Bratislavě, ale kvůli tomu, že v den, kdy zde měl vystupovat si ho A$AP ROCKY zavolal na jeho tour s WIZEM KHALIFOU do Německa, vystoupí Nast v rámci nového termínu koncertu i v Praze, a to 3. 12. 2015, přičemž den na to, respektive 4. 12. 2015, v Bratislavě v klubu MMC.

ASAP Nast #2

Pokud A$AP Nasta neznáte, tak to je 25 letý raper narozen v Harlemu, New York, stojící za songy typu: TRILLMATIC ve spolupráci s METHOD MANEM, BLACK MAN nebo HELLA HOES, kde má na svědomí refrén. Jedna zajímavost: s A$AP Rockym mají příbuzenský vztah, konkrétněji jsou to bratranci, kteří spolu jako děti trávily dost času.

Nast je jako vystupující asi nejzajímavější jméno, ale rozhodně nebude jediný, kdo 3. 12. v Roxy vystoupí. Společně s ním se na pódiu objeví také členové I LOVE PARTY PRODUCTION: HAHA CREW, RADIKAL a GLEB, který již tento rok vydá EP ZLOO a jako DJ’s: DALYB, NOBODY LISTEN a HYPETRAIN.

Koncert rovněž patří do FUCK THEM sezóny, což je série koncertů na Slovensku (a teď i v Česku). Koukněte určitě na Facebook event akce nebo rovnou kupujte lístky zde a vidíme se 3. 12. v Praze!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?