Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se v pražském kluby Roxy uskuteční akce, na kterou se rozhodně těší nejeden fanoušek amerického rapu. Vystoupí tu americký rapper A$AP Nast z uskupení A$AP MOB, kterému jako DJ bude krýt záda Dalyb z HAHA CREW.

Nasty měl vystupovat jen v Bratislavě, ale kvůli tomu, že v den, kdy zde měl vystupovat si ho A$AP ROCKY zavolal na jeho tour s WIZEM KHALIFOU do Německa, vystoupí Nast v rámci nového termínu koncertu i v Praze, a to 3. 12. 2015, přičemž den na to, respektive 4. 12. 2015, v Bratislavě v klubu MMC.

ASAP Nast #2

Pokud A$AP Nasta neznáte, tak to je 25 letý raper narozen v Harlemu, New York, stojící za songy typu: TRILLMATIC ve spolupráci s METHOD MANEM, BLACK MAN nebo HELLA HOES, kde má na svědomí refrén. Jedna zajímavost: s A$AP Rockym mají příbuzenský vztah, konkrétněji jsou to bratranci, kteří spolu jako děti trávily dost času.

Nast je jako vystupující asi nejzajímavější jméno, ale rozhodně nebude jediný, kdo 3. 12. v Roxy vystoupí. Společně s ním se na pódiu objeví také členové I LOVE PARTY PRODUCTION: HAHA CREW, RADIKAL a GLEB, který již tento rok vydá EP ZLOO a jako DJ’s: DALYB, NOBODY LISTEN a HYPETRAIN.

Koncert rovněž patří do FUCK THEM sezóny, což je série koncertů na Slovensku (a teď i v Česku). Koukněte určitě na Facebook event akce nebo rovnou kupujte lístky zde a vidíme se 3. 12. v Praze!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit