Ben Cristovao aka Benny Cristo zamíří se svojí LIVE SHOW dnes i do Prahy. Po čtyřech předešlých zastávkách v Ostravě, Brně, Kolíně a Jindřichově Hradci na něj čeká vyprodané Forum Karlín, kde se společně se svými hosty chystá předvést další skvělou show.

ben cristovao praha

Ze zmiňovaných hostů je to například Cavalier, se kterým má Ben několik motivačních songů na téma fitness a bodybuilding. Jejich prozatím nejúspěšnější společnou skladbou je bez pochyby song Těžký váhy, jejíž počet zhlédnutí na YouTube se blíží k úctyhodným 10 milionům. Pozadu nezůstává ani navazující skladba Nemůžu si dovolit s více než 6 miliony zhlédnutí a nebo poslední společný song, vydaný před 5 měsící, s názvem #ŽIJUPROTO (2,2 milionu views).

Dalšími z hostů jsou samozřejmě The Glowsticks, kteří Benovi tvoří většinu produkce (ne-li veškerou), hudebník Kristian a nebo mladá Annet Charitonová, na internetu známá také jako AnnBloggerKid, která s Benem vystupovala již na minulé tour a spolu mají venku jeden song s názvem #UTEBEBEJT. Rozhovor s Annet najdeš zde.

Posledními zmíněnými bude tým AWA, se kterými Benny Cristo připravuje taneční doprovod k show.

12299393_10153132928307026_6780933264299058803_n

Benny Cristo se na svém Facebooku zmínil, že ten, kdo nemá na koncert koupený lístek, ať nechodí, protože na místě rozhodně již k prodeji nebudou. Věříme ale, že kdo by opravdu na koncert toužil jít, na místě neoficiální cestou lístek sežene, čemuž napovídají i nabídky na facebookovém eventu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit