Jägermeister ve spolupráci s Queens.cz pro vás mají takový předmikulášský dáreček. Poprvé do ČR přinášejí člena z ASAP MOB. Není to ASAP Rocky, ani ASAP FERG, ale i tak od toho můžeme očekávat pořádný banger. Nasty Baby aka ASAP NAST už 3. 12. 2015 rozpálí legendární pražskou Roxy!

12193479_921333647947241_3495777119199255341_n

Ti, co ASAP Nasta neznají, tak jsou pozéři, co ASAP MOB sledují jenom povrchně. Ale v rychlosti vám ho představíme. Nasty, vlastním jménem Tariq Derega, pochází z Harlemu, stejně tak jako ostatní členové. Za sebou má vydaný mixtape z roku 2012 Lords Never Worry, ale mohli jste ho zaregistrovat i v singlech Trillmatic a Hella Hoes nebo na featu s Rockym na tracích Puprle Swag: Charapter 2 a Trilla.

Původně měl ASAP Nast vystoupit jenom v Bratislavě v rámci akce FASHION DEALã, ale plány mu zkřížil právě ASAP Rocky, který v tu dobu s Wizem Khalifou objížděl svoji evropskou tour a tu si člen ASAP MOB samozřejmě nemohl nechat ujít. Výsledkem je, že se show přesunula na nové datum a to nám, Čechům, vůbec nevadí, protože právě díky tomu se celá akce zdoubleovala a vystoupí kromě Slovenska i u nás.

Spolu s Nastem se na stagi objeví i členové I LOVE PARTY PRODUCTION. Můžete se tedy těšit i na HAHA CREW, GLEBA a RADIKALA. O dj support se postará kdo jiný než NobodyListen, Dalyb a Hypetrain. Nakonec vás jistě potěší i support od Jägermeisteru a RedBullu, díky kterým si namícháte nějaká ta křídla.

Předprodej vstupenek je dostupný v rámci sítě Ticketportal, buď ve formě STANDART nebo velmi limitovaný počet VIP vstupenek. Takže kupujte, dokud ještě jsou!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?