Jägermeister ve spolupráci s Queens.cz pro vás mají takový předmikulášský dáreček. Poprvé do ČR přinášejí člena z ASAP MOB. Není to ASAP Rocky, ani ASAP FERG, ale i tak od toho můžeme očekávat pořádný banger. Nasty Baby aka ASAP NAST už 3. 12. 2015 rozpálí legendární pražskou Roxy!

12193479_921333647947241_3495777119199255341_n

Ti, co ASAP Nasta neznají, tak jsou pozéři, co ASAP MOB sledují jenom povrchně. Ale v rychlosti vám ho představíme. Nasty, vlastním jménem Tariq Derega, pochází z Harlemu, stejně tak jako ostatní členové. Za sebou má vydaný mixtape z roku 2012 Lords Never Worry, ale mohli jste ho zaregistrovat i v singlech Trillmatic a Hella Hoes nebo na featu s Rockym na tracích Puprle Swag: Charapter 2 a Trilla.

Původně měl ASAP Nast vystoupit jenom v Bratislavě v rámci akce FASHION DEALã, ale plány mu zkřížil právě ASAP Rocky, který v tu dobu s Wizem Khalifou objížděl svoji evropskou tour a tu si člen ASAP MOB samozřejmě nemohl nechat ujít. Výsledkem je, že se show přesunula na nové datum a to nám, Čechům, vůbec nevadí, protože právě díky tomu se celá akce zdoubleovala a vystoupí kromě Slovenska i u nás.

Spolu s Nastem se na stagi objeví i členové I LOVE PARTY PRODUCTION. Můžete se tedy těšit i na HAHA CREW, GLEBA a RADIKALA. O dj support se postará kdo jiný než NobodyListen, Dalyb a Hypetrain. Nakonec vás jistě potěší i support od Jägermeisteru a RedBullu, díky kterým si namícháte nějaká ta křídla.

Předprodej vstupenek je dostupný v rámci sítě Ticketportal, buď ve formě STANDART nebo velmi limitovaný počet VIP vstupenek. Takže kupujte, dokud ještě jsou!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit