Clevelandský rapper Machine Gun Kelly navštíví už tuto neděli Prahu v rámci svého evropského turné.

I Praha bude po Helsinkách, Hamburku, Stockholmu nebo Moskvě hostit Machine Gun Kellyho evropské turné s názvem “Road Trippin“. Koncert, původně plánovaný do pražského klubu Roxy, se přesunul hlavně kvůli kapacitě do Fóra Karlín.

Ještě než MGK vykročí na stage, proběhne koncert Marpa a TroubleGangu, kteří budou v pozici “předskokanů”. Předpokládá se, že by Marpo mohl začít kolem 20:00, nicméně finální line up se objeví na facebookové stránce události už dnes.

Můžeme se také těšit na songy z nejaktuálnějšího alba General Admission! Lístky se stále dají sehnat v síti Ticketpro.cz nebo na stránce GoOut.cz, takže kdo ještě žádný lístek nevlastní a chce jít, tak zbytečně dlouho neváhejte.

Dejte nám vědět do komentářů, jestli jdete na koncert Machine Gun Kelly, jak se těšíte, popřípadě jaký je váš nejoblíbenější song! Vidíme se?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit