Občas se nějaké firmě nebo obchodu poštěstí, že jim na jejich narozeninových oslavách zahraje nějaký lepší DJ nebo že jim na akci vystoupí nějaký známější hudebník. Na #FootshopBday ale dorazilo takových DJs a jmen hned několik a i společně s bohatým doprovodným programem se zasloužili o jedinečnou party!

12188086_974919582567757_4343862756566156127_o

Každá dobrá party končí příjezdem policie! Ne, že bychom se měli čím chlubit, ale narozeniny jsou jen jednou do roka a svůj oblíbený sneakerstore bylo třeba pořádně zapít, aby se mu v tom příštím  dařilo aspoň jednou tolik. Super atmosféru, která spíš než casual B-Day oslavu připomínala festival, pomohli kromě skvělejch hostů vytvořit i ti, pro který jsme postavili venkovní stage a udělali si z toho “tak trochu” koncert. Skvělou show nám předvedli Renne Dang a Fosco Alma z Blakkwoodu, mladá slovenská star Aless, pak zarapoval Radikal, kluci z HAHA Crew, jejichž performance doplnila svým twerkem Martina Vytisková, a celou show zakončil Smack, který si na stage přinesl dokonce i ohňostroj, kdyby někdo náhodou neměl dost.

Kromě rapu jsme si užili třeba i flair show v podání jednoho z nejepších freestyle barmanů na světě, Václava Abrahama a skvělý breakdance od crew Honzy Pentifulla, no a to všechno bylo zapito originálními drinky na míru od Anonymous baru a zakousnuto těmi nej burgery a hotdogy od již tradičního Foodtrucku. Djs Maztah a Chose se celej večer starali o beaty a my doufáme, že vás tahle party dostala stejně jako nás!

Checkujte fotky a vzpomínejte na #partyroku. Na akci jste si své insta fotky mohli vytisknout u stánku Printky a spoustu momentek najdete i na Instagramu pod hashtagem #FootshopBday!