Občas se nějaké firmě nebo obchodu poštěstí, že jim na jejich narozeninových oslavách zahraje nějaký lepší DJ nebo že jim na akci vystoupí nějaký známější hudebník. Na #FootshopBday ale dorazilo takových DJs a jmen hned několik a i společně s bohatým doprovodným programem se zasloužili o jedinečnou party!

12188086_974919582567757_4343862756566156127_o

Každá dobrá party končí příjezdem policie! Ne, že bychom se měli čím chlubit, ale narozeniny jsou jen jednou do roka a svůj oblíbený sneakerstore bylo třeba pořádně zapít, aby se mu v tom příštím  dařilo aspoň jednou tolik. Super atmosféru, která spíš než casual B-Day oslavu připomínala festival, pomohli kromě skvělejch hostů vytvořit i ti, pro který jsme postavili venkovní stage a udělali si z toho “tak trochu” koncert. Skvělou show nám předvedli Renne Dang a Fosco Alma z Blakkwoodu, mladá slovenská star Aless, pak zarapoval Radikal, kluci z HAHA Crew, jejichž performance doplnila svým twerkem Martina Vytisková, a celou show zakončil Smack, který si na stage přinesl dokonce i ohňostroj, kdyby někdo náhodou neměl dost.

Kromě rapu jsme si užili třeba i flair show v podání jednoho z nejepších freestyle barmanů na světě, Václava Abrahama a skvělý breakdance od crew Honzy Pentifulla, no a to všechno bylo zapito originálními drinky na míru od Anonymous baru a zakousnuto těmi nej burgery a hotdogy od již tradičního Foodtrucku. Djs Maztah a Chose se celej večer starali o beaty a my doufáme, že vás tahle party dostala stejně jako nás!

Checkujte fotky a vzpomínejte na #partyroku. Na akci jste si své insta fotky mohli vytisknout u stánku Printky a spoustu momentek najdete i na Instagramu pod hashtagem #FootshopBday!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit