Hudební party s názvem Addict, která se bude konat již po čtvrté, se chystá tentokrát v Holešovické tržnici. Na svědomí ji má opět DJ Jakub Strach alias NobodyListen, talentovaný 22letý hudební producent a ambasador Red Bull Music Academy pro Českou a Slovenskou republiku.

Addict #4 slibuje ojedinělý hudební zážitek. Prostor bývalých jatek s tajemnou atmosférou bude speciálně světelně upraven a rozdělen na dvě části, z nichž první bude sloužit jako chill out zóna s bary, druhá jako hlavní stage. O dokonalý zvuk se postará systém FunktionOne. NobodyListen si dal opět záležet na složení vystupujících, kteří tentokrát zastupují ryze českou scénu. Během večera vystoupí sám NobodyListen, Double J, Yeezuz2020 DJ set a Inphy. Party vypukne 2. září od 22.00 hod. a bude pokračovat do 5.00 hod. ráno.

nobodylisten_2

Akce má podtitul Fashion Week Edition, a to z jednoho prostého důvodu. Koná se totiž v době Mercedes Benz Prague Fashion Week, který začíná již 1. září. Má to své opodstatnění. NobodyListen sice nepřestává lovit v hudebních vodách, ale pustil se také do návrhářství. Módní návrhářka Iva Burkertová, tvořící pod značkou ODIVI, ve spolupráci s Nobodym navrhla kolekci oblečení Spring/Summer 17, která si zažije na Addictu svou předpremiéru, ale oficiálně bude k vidění právě až na MBPFW 5. září. Nebudou ale sami, na jejich exkluzivní catwalk show se představí také kolekce Fall/Winter 16 od mladé značky MyDearClothing.

Vstupenky jsou k dostání přímo na místě za 100 Kč, ovšem prostor má omezenou kapacitu pro 800 lidí. Přesná lokace: Holešovická Tržnice, Hala 36, Bubenské nábřeží.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit