Rozhovor: Jay Hardway na Szigetu 2016

I když jsem se na Sziget festivalu hlavně bavil, tak jsem nezapomněl ani na práci a během těch osmi dnů jsem udělal interview s Jay Hardwayem. DJem, který patří do top 100.

Jay Hardway, nizozemský rodák, hrál na Sziget festivalu v Telekom aréně pro víc jak deset tisíc lidí. Je mu teprve dvacet pět, ale už má na kontě rovnou několik EDM hitů, spolupráci s Martinem Garrixem, ale hlavně tisícové show po celém světě.

V backstage jsem s ním mluvil sice o hudbě a jeho budoucích projektech, ale hlavně jsem s ním kecal o párty životě, jeho oblíbeném alkoholu nebo jaké to je být pořád mimo domov a kámoše.

Po rozhovoru jsme spolu ještě nějakou chvíli kecali dál a přiznal mi, že je rád, že jsme se nebavili tolik o práci, ale právě o zábavě, spánku a dalších věcech.

Určitě se na rozhovor podívej, je to hrozně na pohodu kluk a podle toho, co jsem slyšel, tak je i skvělý DJ, kterýho určitě nepropásni 16. prosince na Magnetic festivalu!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit