Rozhovor: Jay Hardway na Szigetu 2016

I když jsem se na Sziget festivalu hlavně bavil, tak jsem nezapomněl ani na práci a během těch osmi dnů jsem udělal interview s Jay Hardwayem. DJem, který patří do top 100.

Jay Hardway, nizozemský rodák, hrál na Sziget festivalu v Telekom aréně pro víc jak deset tisíc lidí. Je mu teprve dvacet pět, ale už má na kontě rovnou několik EDM hitů, spolupráci s Martinem Garrixem, ale hlavně tisícové show po celém světě.

V backstage jsem s ním mluvil sice o hudbě a jeho budoucích projektech, ale hlavně jsem s ním kecal o párty životě, jeho oblíbeném alkoholu nebo jaké to je být pořád mimo domov a kámoše.

Po rozhovoru jsme spolu ještě nějakou chvíli kecali dál a přiznal mi, že je rád, že jsme se nebavili tolik o práci, ale právě o zábavě, spánku a dalších věcech.

Určitě se na rozhovor podívej, je to hrozně na pohodu kluk a podle toho, co jsem slyšel, tak je i skvělý DJ, kterýho určitě nepropásni 16. prosince na Magnetic festivalu!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?