Ano, je to tak. Hledáme nové posily, pořádáme nábor. Lidé přicházejí i odcházejí, někteří jsou nuceni odejít. Už jsme je oplakali a věříme na lepší zítřky, proto jestli píšeš, fotíš, děláš grafiku nebo si třeba myslíš, že bys mohl vypadat dobře před kamerou nebo cokoliv. Můžeš nás překvapit čímkoliv, o čem si myslíš, že by mělo být na našem webu.

Nechceme životopisy ani motivační dopisy. Prostě se představ na info@czechmag.cz a do přílohy přidáš ukázku své práce, zkoukneme, zhodnotíme a prokonzultujeme. Pak ti dáme své Ano, v té lepší variantě. Pak už to bude jen na tobě.

Co od tebe požadujeme?

  • dodržovat deadliny
  • být aktivní
  • rozvíjet se

Co ti nabízíme?

  • jsme moc milá redakce

Tak posílej, co máš, na: info@czechmag.cz!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit