Naposledy to bylo před 3 měsíci, co Zayo vydal klip Ironia na kanálu F*CK THEM a nyní nám přináší další track opět i s klipem z jeho připravovaného projektu ‘R’, který by měl vyjít ještě tento rok.

Nové věci od člena HAHA CREW jsme se měli dočkat již před nějakou tou dobou, ale bohužel nastaly komplikace, které vydání stály v cestě, a tak tedy nový song máme možnost slyšet až nyní.

Zayo v tracku rozebírá hodně témat. Stále si nevšímají haters, stále je pro něj Beefeater nejvíc, zmiňuje sledování fotbalu – přesněji Ligu mistrů – a to, jak si za jeden koncert koupil pár Raf Simons Velcro. Jednoduchý refrén a celý song se nese v atmosferickém beatu od Dalyba.

Abyste zůstali v obraze a věděli o dění ohledně F*CK THEM a lidí, co se kolem F*CK THEM točí, sledujte jejich Instagram, kde se vždy dozvíte nové věci jako první!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE