Naposledy to bylo před 3 měsíci, co Zayo vydal klip Ironia na kanálu F*CK THEM a nyní nám přináší další track opět i s klipem z jeho připravovaného projektu ‘R’, který by měl vyjít ještě tento rok.

Nové věci od člena HAHA CREW jsme se měli dočkat již před nějakou tou dobou, ale bohužel nastaly komplikace, které vydání stály v cestě, a tak tedy nový song máme možnost slyšet až nyní.

Zayo v tracku rozebírá hodně témat. Stále si nevšímají haters, stále je pro něj Beefeater nejvíc, zmiňuje sledování fotbalu – přesněji Ligu mistrů – a to, jak si za jeden koncert koupil pár Raf Simons Velcro. Jednoduchý refrén a celý song se nese v atmosferickém beatu od Dalyba.

Abyste zůstali v obraze a věděli o dění ohledně F*CK THEM a lidí, co se kolem F*CK THEM točí, sledujte jejich Instagram, kde se vždy dozvíte nové věci jako první!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit