Léto je definitivně za námi, což znamená, že klubová sezóna je za rohem a label I LOVE PARTY PRODUCTION ji tento rok berou opravdu vážně. Všechny jejich nejbližší eventy ponesou název F*CK THEM, který zároveň jasně odkazuje na postoj interpretů, kteří budou pod touto značkou vystupovat.


Září

Vše začíná 19. září křestem  alba YET od hudebního dua VR/NOBODY, které se skládá ze zpěváka Václava Roučka a producenta Jakuba Stracha aka NobodyListen.
Nejvýraznější zástupci žánru “slow R’n’B” s sebou přinesou také studio Lunchmeat, jejichž vizuální prezentace patří mezi to nejlepší, co naše 2 krajiny nabízí.
Speciálními hostmi jsou producent DALYB, který na albu YET rovněž spolupracoval, a slovenská kapela Half White Half Blue.

Facebook event: www.facebook.com/events/469797593193792
Facebook event: www.facebook.com/events/469797593193792

Říjen

Měsíc říjen bude opravdu velký, protože se bude konat oficiálně první slovenský event věnovaný urban kultuře, která sice přerostla do středního proudu, ale i tak si zachovala svou tvář. Tato akce nese název FASHION DEALã a již brzy se jí budeme věnovat víc. Zatím můžeš sledovat jejich instagramový účet, kde se objeví všechny informace.

Nejpodstatnější informace v tomto článku se točí okolo oficiální after party, která se k tomuto eventu bude konat. 16. říjen bude dnem, kdy na Slovensko poprvé zavítá kolega A$AP ROCKYHO a člen A$AP MOB, kterému se pro svoji crew podařilo získat respekt i od “staré školy”. Jeho jméno je A$AP NAST a do Bratislavy (alespoň na chvíli) přinese newyorský zvuk.

Facebook event: www.facebook.com/events/1615857565349458


Listopad

Měsíc listopad nebude o nic menší jako měsíc předešlý a naplánované jsou dokonce 2 velké slovenské křesty. První půlka měsíce bude patřit křestu LOGICOVA alba YZOMANDIAS, který s sebou přiveze celé YZO EMPIRE, a v druhé půlce se bude lít koňak na připravované album BÍDA & BOLEST od ostravské dvojky SERGEI BARRACUDA a PASTOR.

Facebook event YZOMANDIAS: www.facebook.com/events/1469261686715410

Facebook event BÍDA a BOLEST: www.facebook.com/events/1201614856531919


Leden

Prosincový sváteční čas zůstane k načerpaní energie a začátek roku 2016 bude patřit Smackovi který přijde pokřtít album, na kterém momentálně pracuje.

Facebook event: www.facebook.com/events/505347056301485


Věříme, že sezóna F*CK THEM 2015/2016 osloví fanoušky, pro které je připravená, a její název jasně pošle odkaz pro všechny “diskotékové atrakce”.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit