Protiva, Psycho Rhyme & Lucas Blakk

Line-up nezapomíná ani na mladší generaci místních posluchačů a fanoušků, kterou bude bavit svojí show uskupení několika členů Blakkwood labelu. 97′ club bude zastupovat Protiva a Psycho Rhyme, přičemž jim bude krýt záda zakladatel labelu Lucas Blakk. Protiva si po příchodu do labelu vybudoval za poměrně krátkou dobu velmi slušné postavení a jeho oblíbenost dokládají vysoká views na YouTube. Talent a produktivitu Protivovi nelze upřít, v pouhých 21 letech se může pyšnit již dvěma desítkami projektů, především ve formě mixtapů. Názorná ukázka toho, že když se skloubí talent s pracovitostí a odhodláním, výsledky se dostaví. Možná právě díky těmto faktorům, nekompromisním textům a trvdé flow se stal Protiva jedním z tahounů labelu.

Dost možná podobný scénář se rýsuje i pro nejnovějšího člena labelu, který si říká Psycho Rhyme. Jeho tvorba je jasným obrazem moderního amerického new wave soundu, každopádně se nebojí zabrousit i do vod boom bap rapu, podobně jako Protiva. Odvážné texty stejně jako jeho barevné dredy dokáží zabavit a zaujmout svojí originalitou. Nejen pro celou scénu, ale především pro samotný Blakkwood label je Psycho Rhyme velkým příslibem a je vidět, že se v tomto labelu myslí na budoucnost. Tohle duo už na mnoha skladbách potvrdilo, že funguje na výbornou a jsem si jist, že svojí účast na HHK vezmou za koule a ukážou svoje skills v plné kráse. Jako jedni z mála zástupců mladší generace na tomto festivalu si pozornost rozhodně zaslouží.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit