Joyner Lucas

Téměř 30 letý raper, narozený v USA v Massachusetts, je nováčkem letošního ročníku HHK. Za sebou má několik projektů, remixů známých tracků a v neposlední řadě úspěšné kolaborace s Chrisem Brownem. Autor byl vždy známý především pro jeho realistické pojetí tvorby, kritické názory společnosti a stejně nekompromisní formu rychlého rapu. Vše se ovšem odehrává v poměrně pozdních letech, kdy mnozí interpreti zažívají spíše přelom kariéry. Pokud něco bylo Lucasovi vždy blízké, byla to kontroverze. V minulosti se mu podařilo vzbudit vlny nevole především díky tracku “Ross Capicchioni”. Autor pak celosvětově prorazil až v roce 2017 se skladbou “I’m Not Racist”, která dorazila na YouTube naprosto bez očekávání. Nekompromisní a kritický storytelling, který tento skladba nabízí, vzbudila takový ohlas, že se z Joynera Lucase stal přes noc předmět světové pozornosti a četných diskuzí. Stejně efektivní taktikou tohoto autora se stalo i předělávání známých bangerů mladších vrstevníků. Připsal si tak díky tomu úspěšné remixy skladeb, jako jsou Panda od Desiignera, Bank Account od 21 Savage nebo Gucci Gang od Lil Pumpa.

Pokud chcete na vlastní oči vidět jednoho z nejviditelnějších interpretů loňského roku a zažít nekompromisní nálož rapu, víte jaké vystoupení navštívit.

na další stránce: Bill $aber

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit