Noah Slee

Různorodost se Hip Hop Kempu nedá zapřít, ovšem vždy tomu tak bylo v rámci žánru celého festivalu. Pro ty, kteří si chtějí v nekonečném sledu rapových shows užít také chvilku poezie, je tu Noah Slee. Jednoznačná odpověď produkce HHK na moderní světové trendy provázanosti rnb soundu a rapu. Stejně jako autorova tvorba je pestrý i jeho život. Království Tonga v Oceánii jako místo narození, dlouhodobý pobyt na Novém Zélandu, v Austrálii a momentální bydliště v Berlíně, to vše spadá do profilu tohoto umělce. Jeho tvorba je směsicí svěžího futuristického rnb a popu, kterým zdatně sekundují rock a folk. Pohlcující atmosféra v doprovodu vlastních emocí, které autor do své tvorby znatelně vkládá. Barvité melodie jako vystřižené z pláží Pacifiku, nekonečných krás přírody Nového Zélandu a divokosti Australských prérií, zabalené do fashion-trendy ulic hlavního města Německa. Na to všechno se můžete těšit.

Mezitím co píšu tento odstavec, vychází Noahova novinka “Stayed”, která všechny milovníky Franka Oceana a jemu podobných autorů přesvědčí o tom, že live show tohoto umělce si nesmíte nechat ujít.

další stránka: Joynar Lucas

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit