Každý si potřebujeme uspořádat svůj čas. Někdo používá mobil, někdo diáře atd. Já jsem rozhodl, že si pro tento účel pořídím něco speciálního.

Zvolil jsem si tedy zápisník s názvem Traveller’s Notebook od firmy Midori. Tento zápisník se vyznačuje hned několika věcmi. Zaprvé je jeho přebal tvořen pravou hovězí kůží, zadruhé je vyrobený v Thajsku, stejně jako papír, který je v něm, a zatřetí je jeho vnitřek plně upravitelný podle vašich představ. Můžete si dovnitř vložit jakoukoliv náplň od čistě bílého papíru, přes čtverečkovaný papír až po diář na tento rok. Stejně tak si můžete dokoupit příslušenství v podobě kapes, přihrádek, náhradních gumiček a tak dále. Navíc pokud by vám ani tato nabídka nestačila, můžete si vyrobit své vlastní náplně! Pak už je jediným omezením vaše vlastní kreativita a zručnost.

Chtěl bych vám tedy ukázat tento zápisník ve stavu, ve kterém vám přijde domů, obsah jeho balení a také vám sdělit mé první dojmy z tohoto produktu. Až se se zápisníkem trochu sžiji, natočím další video, které už bude probíhat formou recenze. Doufám, že se video bude líbit!

Pokud se vám video líbilo, budu rád, když ho budete sdílet, moc mi tím pomůžete! Pokud vás zajímají podrobnosti a zákulisní informace z tvoření seriálu Gentleboy, můžete mu dát odběr, sledovat ho na Facebooku a nebo na Instagramu.