Již tuto sobotu se koná v pražském Café Neustadt setkání všech fanoušků hudebníka, který si říká AMCO, a jeho přítelkyně, youtuberky jménem Not So Funny Any.

AMCO, vlastním jménem Marcus Lazarovski se do povědomí fanoušků dostal díky uspěšnému singlu Svobodný život, který má okolo 750 tisíc views. Mezi jeho další úspěšné singly můžeme řadit Bubble shitNa Nás, BFF či nejnovější track Dolů.

Dalším důležitým bodem v jeho kariéře byl odchod z jeho hudebního labelu Blakkwood, pod kterým vydal mnoho tracků a se kterým odjel většinu Blakkwood tour. Při zastávce v pražském Rock Café jsme měli možnost s Amcem natočit i videorozhovor.

Přejďeme ale k chystané akci Meet&Greet. Ta se bude konat v sobotu 20. února v Praze, přesněji v Café Neustadt na Karlově náměstí. Přemýšleli jsme jak bychom mohli akci nalákat co nejlépe a napadlo nás, že nejlépe vám akci přiblíží její samotný pořadatel – AMCO. Takže pokud přemýšlíte jestlí jít, přečtěte si následující rozhovor. AMCO se zde kromě chystané akce rozpovídal i o jeho připravovaném albu MIMO OBRAZ.

Ahoj AMCO, již tuto sobotu pořádáš netradiční událost, a to meet & greet session se svými fanoušky v Café Neustadt. Jak tě vůbec napadlo uspořádat něco takového?

První impuls byli fanoušci, kteří mi dennodenně píšou na moji fanpage a chtějí mě vidět, jak na koncertě, tak mě třeba jen potkat a prohodit se mnou slovo. Někdy přijdou i dost bizarní zprávy, jako např. “Jestli někomu nedám peníze na pračku apod.” Když to shrnu, ve všech těch zprávách se psalo, že různými způsoby mě chtějí vidět naživo. Tak vznikl nápad na Meet & Greet.

Jako součást meetingu bude i premiéra tvého nového klipu #nmsn. Můžeš nám prozradit nějaké bližší informace?

Určitě můžu. Celý nápad na song přišel, když jsme s Any jeli autem do centra a jak určitě víš, lidi jsou různý jezdci. No, prostě nám někdo vjel do cesty a Any začala hrozně nadávat. Já jsem jí hned argumentoval, ať se nerozčiluje, protože je to zbytečný, že “Nemusí nic.” a tak to vzniklo. Nemusím nic nebo taky #nmsn se natáčelo na dvou místechm v prostorách posilovny “Fitnes 1807”, to je taková old school posilka spojená s tělocvičnou. A to jsme přesně  hledali. Druhé místo bylo v Modřanech na legálu, kde jsme namalovali velký bílý čtverec a přes to #nmsn, nic složitého, ale ještě jsem to u nikoho neviděl a to mě na tom bavilo. Celé natáčení zabralo dva dny. Jeden den jsme začínali už od půl šesté ráno a jak to bylo v interiéru, tak nebyl s ničím problém. Druhý den jsme natáčeli cca od 10 hodin, ale byla hrozná zima a chvílema pršelo, tak jsme rádi, že to nakonec dobře dopadlo.

Premiéra videoklipu “Nemusim nic” na M&G! Už se těším na vaše reakce! Doufám, že ti, co dali “možná” změní názor a dorazí. Stojí to za to.AMCO

Zveřejnil(a) AMCO dne 8. únor 2016

Mimo zhlédnutí premiéry tvého videoklipu budou mít fanoušci možnost si zakoupit oblečení z tvé nové kolekce oblečení amco22. O jaké kousky se jedná a čím mohou fanoušky zaujmout?

Fanoušky by mohlo zaujmout, že to dělám tak, abych v první řadě zaujmul sám sebe a hlavně mě to bavilo. Celá tahle kolekce spojená s #nmsn je zároveň vizuál klipu, to je ta hlavní myšlenka. Když se fanoušek určitým způsobem ve videoklipu uvidí a bude s ideou souhlasit, může si kus videoklipu koupit i domů a následným nošením dát vědět světu, že nemusí nic.

Jak to vypadá s tvým chystaným albem MIMO OBRAZ? Plánuješ v blízké době i nějaký koncert?

Když jsem ho chtěl vydat na konec minulého roku, ani jsem si neuvědomoval, jak je to silná věc a pokud chceš do hudební scény něco přinést, nebo dokonce změnit, tak nestačí nahrát 12 songu a dát na to cool design, co právě letí, tak to nejde. Moje odpověd je, že sám ještě nevím, ale až vyjde, bude to ve velkém.
Koncert plánuju v létě. Představ si ten letní večer a do toho koncík, to musím dát. Šnůru koncertů neplánuju, chci aby to za něco stálo, a proto se spíš budu věnovat jednomu eventu na milion procent, než jich naplánovat dvacet a zážitek nula.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit