Chtěli jste ještě někdy slyšet hity z Pouliční Ekonomické 1, PE 2, z alba Pastor nebo z AK Mixtape? Azurit Kingdom si pro vás připravili jedinečnou show, kde uslyšíte největší hity AK – Sergeie Barracudy & Pastora & DJ Bussyho – od roku 2010 po současnost.

Letos je to přesně 10 let od vzniku labelu Azurit Kingdom! K této příležitosti si pro své fanoušky připravili speciální věc: AK X Tour. 10 měst, 10 koncertů, 10 let společně AK & fans. Jedná se o tour, která je zcela v režii AK a nebude se jen tak opakovat.

AK X Tour = 90 minutová show, přes 30 songů live

Koncerty, na kterých si přijdou na své jak dlouholetí fanoušci, tak i ti, kteří objevili tvorbu AK teprve nedávno.

Na DJ support před a po koncertu se můžete těšit na DJ Diskoteka, který dělá jedny z nejlepších party setů v ČR. Doplní ho talentovaná DJ Black Angelika.

No guestlist, no phones, no playback!

K celé tour se připravuje i speciální limitovaná edice AK merchandise. Aby každý měl ten největší zážitek, můžete se v každém městě těšit na na míru postavený zvuk, světla & stage design. Ve většině zastávek budou k dispozici VIP zóny, kde se budete moct potkat se samotnými interprety z AK, a další výhody.

Předprodej bude zahájen na konci srpna, lístky budou dostupné exkluzivně v síti Ticketportal. Do předprodeje půjdou všechny lístky najednou, takže doporučujeme nečekat s nákupem.

Termíny AK X Tour:

20.10. Kroměříž – Slady
21.10. Bratislava – Nu Spirit
27.10. Litoměřice – Cloud
3.11. České Budějovice – K2
10.11. Pardubice – Hobe
11.11. Olomouc – Sklub
17.11. Praha – Uhelna
24.11. Plzeň – Buena Vista
25.11. Brno – Fléda
1.12. Ostrava – Marley

AK X TOUR – Deset let tvrdě – tour, která se nebude jen tak opakovat! Více informací najdete na www.azurit.cz. Partnerem tour je Queens.cz.

Přihlaste se k odběru novinek!

Zanechat komentář

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar