Chtěli jste ještě někdy slyšet hity z Pouliční Ekonomické 1, PE 2, z alba Pastor nebo z AK Mixtape? Azurit Kingdom si pro vás připravili jedinečnou show, kde uslyšíte největší hity AK – Sergeie Barracudy & Pastora & DJ Bussyho – od roku 2010 po současnost.

Letos je to přesně 10 let od vzniku labelu Azurit Kingdom! K této příležitosti si pro své fanoušky připravili speciální věc: AK X Tour. 10 měst, 10 koncertů, 10 let společně AK & fans. Jedná se o tour, která je zcela v režii AK a nebude se jen tak opakovat.

AK X Tour = 90 minutová show, přes 30 songů live

Koncerty, na kterých si přijdou na své jak dlouholetí fanoušci, tak i ti, kteří objevili tvorbu AK teprve nedávno.

Na DJ support před a po koncertu se můžete těšit na DJ Diskoteka, který dělá jedny z nejlepších party setů v ČR. Doplní ho talentovaná DJ Black Angelika.

No guestlist, no phones, no playback!

K celé tour se připravuje i speciální limitovaná edice AK merchandise. Aby každý měl ten největší zážitek, můžete se v každém městě těšit na na míru postavený zvuk, světla & stage design. Ve většině zastávek budou k dispozici VIP zóny, kde se budete moct potkat se samotnými interprety z AK, a další výhody.

Předprodej bude zahájen na konci srpna, lístky budou dostupné exkluzivně v síti Ticketportal. Do předprodeje půjdou všechny lístky najednou, takže doporučujeme nečekat s nákupem.

Termíny AK X Tour:

20.10. Kroměříž – Slady
21.10. Bratislava – Nu Spirit
27.10. Litoměřice – Cloud
3.11. České Budějovice – K2
10.11. Pardubice – Hobe
11.11. Olomouc – Sklub
17.11. Praha – Uhelna
24.11. Plzeň – Buena Vista
25.11. Brno – Fléda
1.12. Ostrava – Marley

AK X TOUR – Deset let tvrdě – tour, která se nebude jen tak opakovat! Více informací najdete na www.azurit.cz. Partnerem tour je Queens.cz.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.