Zásluhou labelu F*CK THEM si mohou slovenští rapoví příznivci odškrtnout další dlouho očekávané zahraniční vystoupení. V rámci evropské LONELY STAR TOUR se totiž v Bratislavě představí ruská rap star Pharaoh.

Bratislava se může už zanedlouho těšit z velké události, jelikož ji nepoctí návštěvou nikdo jiný než ruská mega hvězda Pharaoh. Tento oblíbený představitel nové rapové vlny (nejen v Rusku) se rozhodl potěšit svoje fans a vyrazit na tour po starém kontinentě. Z celkového počtu 20 zastávek, mezi které mimochodem patří i Praha, se poprvé v historii představení tento interpret také v Bratislavě.

Kdo je Pharaoh?

Pharaoh, člen labelu DEAD DYNASTY, si za svoji kariéru vybudoval poměrně slušné jméno, jehož zvučnost daleko přesahuje hranice jeho rodné země. Jako jeden z mála rusky rapujících interpretů se dokázal prosadit a oslovit i zahraniční publikum. Díky tomu si na své konto připsal už několik světových zastávek.

Počátky startu autorovy kariéry sahají až do roku 2012 a jeho diskografie nyní čítá 7 vlastních projektů, které svojí různorodostí a ruskou originalitou vždy dokázaly zaujmout. Kombinace cloudových beatů, ostrých trapových prvků, notné dávky darkside punkerství a osobitého ruského přístupu dělá z Pharaoha velice originálního a úspěšného autora. Jeho kariéru řádně nastartovalo vydání tracků jako jsou „Black Siemens“ nebo „Champagne Squirt“. Po těchto celosvětově povedených počinech se autor dostal do daleko širšího spektra publika a stal se tak worldwide-known osobností, díky které obráží evropské shows.

Pokud si tedy nechcete nechat ujít pořádnou porci moderního soundu a ruskou rapovou obdobu punku, neváhejte a nabíhejte na stránky předprodeje, ať tuto jedinečnou liveshow nepromeškáte. Pokud si nejste ještě svojí účastí jistí, můžete se nechat přesvědčit videem z pražského koncertu z minulého roku, kam Pharaoh zavítal v rámci ROAD TO THE MOON tour.

Bratislavský koncert, který přináší F*CK THEM & Jagermeister, se koná 26. 4. 2018 v klubu Ateliér Babylon. Speciálním hostem této zastávky bude Samey a noví členové labelu F*CK THEM – KHANS. Pro více informací navštivte facebookovou událost.

foto: Tomáš Fiala

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.