Pokud se plánuješ v brzké době účastnit karnevalu a chameleon je tvoje oblíbený zvíře, je pro tebe nový model Nike Air Force 1 jako stvořený.

Je překvapivý, že i po 35 letech dokáže Nike neustále přicházet s novými provedeními té stejné siluety. Tentokrát s extravagantním lesklým provedením, jehož odlesky vytvářejí dojem různých barev z různých úhlů. Pokud trpíš barvoslepostí, pak věz, že máš tu čest s moc pěknýma šedýma teniskama.

Rozhodně to ale není první pokus tohoto směru, jehož je model Air Force 1 „obětí“. Před necelými dvěma roky spatřilo světlo světa provedení s názvem Lady Liberty, které dokonce reagovalo na teplotu změnou barvy. Tak daleko ale tenhle pack bohužel nedošel.

Pack? Jo, ke svýmu chameleonímu kostýmu si totiž můžeš vybrat jeden ze tří modelů. Jedno mají ale všechny tři společný – hážou víc odlesků než bižuterie zazobanýho kolotočáře. Pokud seš ortodoxní sběratel nebo se prostě jenom nebojíš svým outfitem lákat pohledy kolemjdoucích, jsou pro tebe tyhle chameleoní tenisky povinností!

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.