Britská “animovaná” skupina Gorillaz zavítá se svým novým albem Humanz do Prahy. Koncert se uskuteční 14. listopadu v O2 aréně.

Gorillaz po 7 letech vydávají album a v rámci tour poprvé vystoupí i v Praze. Tato animovaná skupina vznikla v roce 1998, založil ji Damon Albarn ze skupiny Blur a grafik Jamie Hewlett v Londýně a tvoří ji 4 animované postavy: 2D, Murdoc, Noodle a Russel.

Unikátní je tato kapela také tím, že jediným stálým členem je Damon. Každou desku nahrávají jiní umělci, takže se těší neustále měnícím zvukem. Předprodej se spouští tento pátek a lístky si můžete koupit zde.

Album Humanz je dostupné k poslechu zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit