Tisíce lidí, tuny barevného prášku, běh a zábava – že už jste tohle barevné šílenství někdy viděli? Aby ne. Jde o nejoblíbenější barevný běh u nás. Letošní The Color Run™ se uskuteční 3. června od 14.00 v Praze. Kamarádi, zamilované páry, rodiny s dětmi, běžci i neběžci se opět sejdou na Výstavišti v Holešovicích, aby se oddali svým snům a zase se na chvíli stali dětmi. Soutěž o lístky i ty!

A to bude snadné, jelikož se letošní The Color Run nese ve znamení snů, návratů do dětství a barevné magie. Takže se nebojte přijít s bandou kamarádů v retro outfitech nebo se naplno oddat barvám a hrám jako dřív. Tuto příležitost si nenechá ujít ani filmový režisér Jakub Kohák, herečka Anna Fialová, tanečnice Angeé Svobodová nebo zpěvačka MARQET s moderátorkou Markétou Ježkovou.

Pro tento ročník jsou připraveny také pravidelné tréninky. Ne že by The Color Run byl o usilovném běhu, ale před létem se chce každý hodit trochu do formy. Každou středu od 18.00 se můžete zapojit do výběhů, které pořádá spolek nadšenců Hello Runner. Sraz je u hlavního vchodu na Výstaviště.

A co můžeš vyhrát?

Všanc dáváme 2×1 registraci zdarma (včetně startovní setu samozřejmě)

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku:

Jak dlouhá trať čeká na účastníky The Color Run?

a) 5 km

b) 8 km

Jak vyhrát?

1) Dej „To se mi líbí“ facebookové stránce CZECHMAG.
2) Napiš do komentářů pod tento příspěvek správnou odpověď, a) nebo b), na soutěžní otázku.

Deadline soutěže je 8. května.

Nápověda na www.thecolorrun.cz nebo www.facebook.com/thecolorrunCR.