Od chvíle, kdy se Maniak připojil k Biggboss labelu a vydal své poslední EP AK-47 uběhla už nějaká chvíle. Konkrétně 9. února 2016 vydal EP a k němu se 26. února uskutečnil křest v brněnském klubu Fléda. Na čtvrteční večer, 21. dubna, byl ale naplánován křest v Praze, ze kterého vám přinášíme fotoreport.

Pražský křest v klubu Storm lákal kromě Maniaka na další zvučná jména, a to především na live show Oriona a Vladimira 518. Protože se koncert konal ve čtvrtek a ne o víkendu, nedorazili na koncert určitě všichni, kdo o to stáli, ale i tak se klub z velké části zaplnil a výhodou čtvrtečního koncertu byl i fakt, že na něj dorazili převážně skalní fanoušci vystupujících, což vždy přináší jinou, zajímavou atmosféru. Tu si pochvalovali i sami interpreti na stagi.

maniak ep ak-47 orion vladimir 518 02

Jako první vystoupil, o něco později než bylo plánováno, Orion a klub se dal (tedy především jeho návštěvníci) do pohybu. Zazněly klasické hity a po společném tracku Pasáček Hoes přenechal Orion stage Maniakovi. Ten se předvedl s několika novými i staršími tracky, jako například Ach Ano nebo Mý Méno a následně vodkou pokřtil již zmiňované EP AK-47, vydané již pod Biggboss labelem. To obsahuje 7 skladeb včetně několika featuringů.

maniak ep ak-47 orion vladimir 518 06

Nakonec se chopil micu veterán české scény, Vladimir 518, který se nebál vystoupit i s 6 let starým a pořád legendárním trackem Du dolu, který je vůbec prvním videoklipem na YouTube kanále DJ Wiche. Fanoušci spokojeně opakovali Vladimirovy texty a ke konci zazněl i společný text Vladimira 518 a Maniaka s názvem Limity s produkcí od Homie Beats.

maniak ep ak-47 orion vladimir 518 10

I přes opožděnější začátek, kdy se čekalo, zda dorazí ještě více fanoušků, což se nakonec i vyplatilo, proběhl koncert se vším všudy podle plánu a lidi po koncertě a křestu jistě odcházeli spokojeni. Byla to parádní čtvrteční rap show! Zbytek fotek najdeš na našem Facebooku.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.