Stovky odehraných koncertů a festivalů, předskakování kapelám jako One Republic či Simply Red, hity jako Floating, Baby, Frozen nebo Hey You. Eddie Stoilow toho mají za dobu 12 letého společného fungování  opravdu hodně. V současné chvíli můžete v český radiových hitparádách slyšet jejich nový song Sun is Shining, jenž pochází z nejčerstvější desky s názvem Jupiter.

Kapelu Eddie Stoilow, která vznikla v červenci roku 2003, tvoří 6 členů. Frontman Honza Žampa, klávesista David Šmídt, kytarista Martin Mrázek, baskytarista Martin Puškař, perkusionista Vladimír Zeman a bubeník Marek Fryčák. Právě se dvěma prvními jmenovanými jsme měli před nedávnem možnost natočit rozhovor a popovídat si převážně o nově vycházejícím albu Jupiter, ale nejenom o něm.

Deska Jupiter vychází již 6. května 2016 a jelikož jsme měli možnost si předpremiérově poslechnout náslech alba, můžeme říct, že se rozhodně máte na co těšit. Neotřelý zvuk a velice příjemný poslech, to přináší nová deska Eddie Stoilow, která zajisté osvěží českou hudební scénu a zamíchá rádiovými hitparádami.

www.eddiestoilow.com

www.facebook.com/EddieStoilowMusic

www.instagram.com/eddiestoilow

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit