Stovky odehraných koncertů a festivalů, předskakování kapelám jako One Republic či Simply Red, hity jako Floating, Baby, Frozen nebo Hey You. Eddie Stoilow toho mají za dobu 12 letého společného fungování  opravdu hodně. V současné chvíli můžete v český radiových hitparádách slyšet jejich nový song Sun is Shining, jenž pochází z nejčerstvější desky s názvem Jupiter.

Kapelu Eddie Stoilow, která vznikla v červenci roku 2003, tvoří 6 členů. Frontman Honza Žampa, klávesista David Šmídt, kytarista Martin Mrázek, baskytarista Martin Puškař, perkusionista Vladimír Zeman a bubeník Marek Fryčák. Právě se dvěma prvními jmenovanými jsme měli před nedávnem možnost natočit rozhovor a popovídat si převážně o nově vycházejícím albu Jupiter, ale nejenom o něm.

Deska Jupiter vychází již 6. května 2016 a jelikož jsme měli možnost si předpremiérově poslechnout náslech alba, můžeme říct, že se rozhodně máte na co těšit. Neotřelý zvuk a velice příjemný poslech, to přináší nová deska Eddie Stoilow, která zajisté osvěží českou hudební scénu a zamíchá rádiovými hitparádami.

www.eddiestoilow.com

www.facebook.com/EddieStoilowMusic

www.instagram.com/eddiestoilow