Od chvíle, kdy se Maniak připojil k Biggboss labelu a vydal své poslední EP AK-47 uběhla už nějaká chvíle. Konkrétně 9. února 2016 vydal EP a k němu se 26. února uskutečnil křest v brněnském klubu Fléda. Na čtvrteční večer, 21. dubna, byl ale naplánován křest v Praze, ze kterého vám přinášíme fotoreport.

Pražský křest v klubu Storm lákal kromě Maniaka na další zvučná jména, a to především na live show Oriona a Vladimira 518. Protože se koncert konal ve čtvrtek a ne o víkendu, nedorazili na koncert určitě všichni, kdo o to stáli, ale i tak se klub z velké části zaplnil a výhodou čtvrtečního koncertu byl i fakt, že na něj dorazili převážně skalní fanoušci vystupujících, což vždy přináší jinou, zajímavou atmosféru. Tu si pochvalovali i sami interpreti na stagi.

maniak ep ak-47 orion vladimir 518 02

Jako první vystoupil, o něco později než bylo plánováno, Orion a klub se dal (tedy především jeho návštěvníci) do pohybu. Zazněly klasické hity a po společném tracku Pasáček Hoes přenechal Orion stage Maniakovi. Ten se předvedl s několika novými i staršími tracky, jako například Ach Ano nebo Mý Méno a následně vodkou pokřtil již zmiňované EP AK-47, vydané již pod Biggboss labelem. To obsahuje 7 skladeb včetně několika featuringů.

maniak ep ak-47 orion vladimir 518 06

Nakonec se chopil micu veterán české scény, Vladimir 518, který se nebál vystoupit i s 6 let starým a pořád legendárním trackem Du dolu, který je vůbec prvním videoklipem na YouTube kanále DJ Wiche. Fanoušci spokojeně opakovali Vladimirovy texty a ke konci zazněl i společný text Vladimira 518 a Maniaka s názvem Limity s produkcí od Homie Beats.

maniak ep ak-47 orion vladimir 518 10

I přes opožděnější začátek, kdy se čekalo, zda dorazí ještě více fanoušků, což se nakonec i vyplatilo, proběhl koncert se vším všudy podle plánu a lidi po koncertě a křestu jistě odcházeli spokojeni. Byla to parádní čtvrteční rap show! Zbytek fotek najdeš na našem Facebooku.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE