Batoh jako velmi vděčný a spolehlivý společník nabízí pohodlí, praktičnost, volné ruce i různě velký prostor, ve kterém se dá ukrýt mnoho věcí. Bez ohledu na svůj osobní styl po něm nyní sáhne i ten, pro koho bylo doposud slovo batoh pouhým synonymem pro sportovní aktivity. Recyklovatelný materiál Tyvek® inspiroval mladé designéry značky WE ARE ABLE k výrobě atraktivního městského batohu The RollTop TYVEK v bílé barvě.

Vzhled velmi silného pomuchlaného papíru dělá z batohu The RollTop TYVEK® výrazný módní doplněk, který přitahuje pozornost. Materiál na první pohled vyvolává zdání, že batoh je určen pouze pro jednorázovou příležitost, ale tento dojem velmi rychle mizí a i dlouhodobé používání dokazuje jeho praktičnost a odolnost.

Skvělé užitné vlastnosti rolovacího batohu The RollTop TYVEK® se projevují promyšleným střihovým řešením, kdy každá kapsa a průvlečný prostor nabízí přehledné uspořádání, ale komfort navíc přináší i prodyšnost a nepromokavost zvoleného materiálu. Díky unikátnímu systému zapínání můžete využít celkový objem  v rozmezí 15 – 22 litrů.  I při delším nošení oceníte měkká polstrovaná síťovaná záda, která umožňují větrání i v horkých dnech i nastavitelné poddajné popruhy.

Oddělená část na notebook do úhlopříčky 13“ a alternativní vstup do hlavního prostoru batohu se zamykají pomocí nepromokavých zipů  a umožňují rychlý a pohodlný přístup.

Batoh neobsahuje materiál živočišného původu, je tedy 100% veganský.


Kapsa na počítač: 13″
Objem: 15-22 l
Záruka: 4 roky
Cena: 3 290 Kč

www.weareable.cz

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.