Converse oslavuje odvážný duch dnešních mladých lidí skrze show Public Access, která promlouvá jejich hlasem a představuje vize kultury dnešní mladé generace. Série odstartovala 5. září ve 23:00 našeho času na Twitteru.

Public Access je kreativní platforma pro velké myšlenky a různorodé názory sdružující komunitu lidí, kteří mění kulturu prostřednictvím svých odvážných počinů a vyprávění. Program různých videí dává prostor mimořádným mladým lidem jednoduše vstát a vyjádřit se, rozporovat status quo, zasévat první semínka změn a poté společně diskutovat o svých vášních a zájmech.

Converse korunovala Miley Cyrus a Maisie Williams symboly dnešní generace a přizvala je ke spolupráci se značkou, aby společně vytvořily jejich vlastní Public Access epizody. Organický formát a otevřené fórum show umožňují každé z královen skutečně autentické setkání se svou komunitou.

S pomocí jejich přátel, kterými jsou různorodí umělci, inovátoři, aktivisti a mladí vizionáři, Miley a Maisie v roli moderátorek show odkrývají své cíle, výzvy, a to, co je pro ně v dnešní rychle se proměňující kultuře podstatné.

Epizoda Miley Cyrus dokazuje, že mladiství duch není definován věkem a představuje 81letou cirkusovou kaskadérku Carlu Wallenda (z renomovaných Flying Wallendas) a 66letou tanečnici a šampiónku v pole dance Gretu Pontanelli. Kromě těchto žen se k Miley připojila i její sestra Noah Cyrus, dále 23letá zpěvačka Amine, komik Brandon Wardell, rapper a zpěvák Buddy a 19letá vynálezkyně Ann Makosinski.

Public Access show Maisie Williams představuje hereckou hvězdu Millie Bobby Brown a Amandla Stenberga společně s R&B zpěvákem Sydem, 17letou Chef Glynn McGarry a aktivisty, kteří se otevřeně vyjadřují nezávisle na jejich věku.

Converse premiéra show Public Access, kterou režíroval Andrew Barchuilon, styloval Ian Bradley a nafotil Tyler Mitchell, byla představena světu na streamu na Twitteru včera a společně s unikátní video serií přinese fanouškům možnost s hvězdami konverzovat v real-timu a reagovat na timelinu Twitteru.

Show Public Access je k dispozici zdarma pro přihlášené i nepřihlášené uživatele Twitteru po celém světě. Fanoušci budou mít také možnost sledovat stream na converse.twitter.com nebo skrze @Converse. Po debutu show na Twitteru bude každá epizoda ke sdílení i zhlédnutí na Youtube.com/Converse a Facebook.com/Converse.

Public Access Twitter Live Program:

Maisie epizoda – 5. září @6:00PM EST/ na YT a na FB 6. září

Miley epizoda – premiéra pozdní září/ na YT a na FB pozdní září

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.