Addict patří poslední dobou mezi nejnavštěvovanější hudební eventy v Praze, a není se čemu divit. Skvělé prostory, kvalitní hudba a hektolitry Jägermeisteru. To jsou důvody, proč se minulou sobotu otřásla holešovická tržnice v základech.

Sobotní Addict byl opět neskutečný mejdan a je nutné říci, že Nobodylisten vytáhl akci na opravdu špičkovou úroveň, a osobně si troufám říct, že se momentálně jedná o jeden z nejlepších hudebních eventů u nás. Svědčí tomu i vysoká návštěvnost, která tentokrát překonala hranici 1200 lidí. Event se tentokrát konal jako přídavný program právě probíhajícího pražského Fashion Weeku a pořádající se rozhodli využít již osvědčených prostorů nacházejících se v podzemí holešovické tržnice.

Spousta lidí, pot, dunící basy a hektolitry Jägermeisteru, tak vypadal sobotní Addict. Možná snad jen toho kyslíku bylo málo. Za pultem se tentokrát představily jména jako JD. Reid, Aid Kid, Dj Alyaz nebo Kewu. A v neposlední řadě také samotný Nobodylisten. Hudba otřásala podzemními prostory až do páté hodiny ranní, a myslím, že většina z nás musela ráno vyhodit prošoupané boty, ale to se dá odpustit, protože Addict se opět povedl na výbornou.

foto: @_carolinebeck

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit