Addict patří poslední dobou mezi nejnavštěvovanější hudební eventy v Praze, a není se čemu divit. Skvělé prostory, kvalitní hudba a hektolitry Jägermeisteru. To jsou důvody, proč se minulou sobotu otřásla holešovická tržnice v základech.

Sobotní Addict byl opět neskutečný mejdan a je nutné říci, že Nobodylisten vytáhl akci na opravdu špičkovou úroveň, a osobně si troufám říct, že se momentálně jedná o jeden z nejlepších hudebních eventů u nás. Svědčí tomu i vysoká návštěvnost, která tentokrát překonala hranici 1200 lidí. Event se tentokrát konal jako přídavný program právě probíhajícího pražského Fashion Weeku a pořádající se rozhodli využít již osvědčených prostorů nacházejících se v podzemí holešovické tržnice.

Spousta lidí, pot, dunící basy a hektolitry Jägermeisteru, tak vypadal sobotní Addict. Možná snad jen toho kyslíku bylo málo. Za pultem se tentokrát představily jména jako JD. Reid, Aid Kid, Dj Alyaz nebo Kewu. A v neposlední řadě také samotný Nobodylisten. Hudba otřásala podzemními prostory až do páté hodiny ranní, a myslím, že většina z nás musela ráno vyhodit prošoupané boty, ale to se dá odpustit, protože Addict se opět povedl na výbornou.

foto: @_carolinebeck

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?