Trendem dnešní doby je hledání kvality a chuti zabalených v jednom obale. Ani s nápoji tomu není jinak, a tak značka Pepsi přichází se změnou udávající trend mezi kolovými nápoji tím, že vyměnila fruktózo-glukózový sirup za skutečný cukr.

Na poli nealkoholických nápojů působí Pepsi už více než sto let. Za tu dobu si ji zamilovalo mnoho lidí po celém světě. Jedním z jejich receptů na úspěch je, že se trendům nejen přizpůsobuje, ale sama je diktuje. Zároveň naslouchá svým zákazníkům, protože dobře ví, že právě oni jsou nejlepšími vývojáři produktu. Průzkum tohoto výrobce ukázal, že 90 % Čechů by při nákupu dalo přednost kolovému nápoji obsahujícímu cukr před výrobkem slazeným jeho alternativami. Proto je to právě Pepsi, která upouští od slazení fruktózo-glukózovým sirupem a přechází na cukr. Pepsi s pravou chutí cukru můžete najít na pultech obchodů nebo ji můžete během léta podrobit testu svých chuťových pohárků na některém z desítek míst po celé republice. Svou novou recepturu se totiž Pepsi rozhodla představit v rámci výjimečné celonárodní roadshow.

Pepsi chce znát názor, který je pro ni nejdůležitější, názor spotřebitelů. Zároveň se nebojí ani srovnání s konkurencí. Z těchto důvodů se rozhodla svou novou chuť představit v rámci neotřelého projektu, který u nás nemá obdoby. V průběhu letních měsíců se budeš moci na desítkách míst po celé republice osobně přesvědčit, jak ti nová Pepsi s cukrem chutná. V podobných kampaních už mohli své chutě otestovat lidé po celém světě a v každé zemi byl konečný výsledek jiný. Jak to dopadne u nás je právě ve tvých rukách. Máš jedinečnou šanci na slepo otestovat, jestli tvým chuťovým pohárkům více vyhovuje Pepsi s cukrem nebo konkurenční kolový nápoj. Pomoz zjistit, co mají Češi raději! Jen tvoje chuť rozhodne! Roadshow bude probíhat od začátku července do poloviny srpna po celé republice. Tři speciální týmy budou vždy od čtvrtka do neděle objíždět různá místa, jako jsou například obchodní centra, koupaliště či hudební festivaly. Vyberte si některou ze zastávek roadshow Souboj chuti a otestujte, jaký kolový nápoj je vaším favoritem.

Více nformací najdete na www.soubojchuti.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit