Magazín XXL každým dnem vydává nový freestyle a rozhovor s rapperem, který byl vybrán jako XXL Freshman pro rok 2016. Nebyly vydány všechny freestyles, ale nejvíc lidi zatím zaujal freestyle od 19 letého rappera z Brooklynu, Desiignera, který má na YouTube přes 2,5 milionu zhlédnutí!

Desiigner před pár dny vydal mixtape “New English” a už odehrál i svůj release koncert pro album. Teď dělá na nových věcech, například přetváří svůj virální XXL Freshman freestyle v opravdový song, na kterém by se možná podle pár internetových zdrojů měl objevit i rapper z Houstonu – Jacques Webster aka Travis Scott.

Už Desiignerův song z mixtape “Make It Out” byl vytvořen dle freestyle z HOT97 a tady se můžete podívat na to, jak pravděpodobně bude znít track “Timmy Turner”.

Na videu můžeme vidět i Mike Deana, který Desiignerovi s mixtape a i s tímto songem pomáhá.

A jak se líbí Desiignerův freestyle vám? Dejte nám vědět do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit