Queens, obchod, který vás již od roku 2003 zásobuje teniskami a oblečením, je velmi aktivní i na sociálních sítích a YouTube. Z jejich kanálu jsme vybrali 2 videa, která vám poradí, jaké sneakers si pořídit na léto, popřípadě jaké botky seženete, i když na vás z kapsy kouká pouze ušmudlaná “Emma Destinová”. Ale vězte, že i za dvojku seženete parádní tenisky!


5 nejlepších tenisek na léto | Queens

Léto je tu, prázdniny doslova za rohem a řada z vás se určitě ptá: “Co budu přes léto obouvat?” Na to vám v prvním videu odpoví Radim Stezka se Zbeezym. Jaký tenisky zvolíte vy, Nike, adidas, Converse nebo něco jinýho?


Tenisky pod 2000 Kč! | Queens

V druhém, technicky pěkně zpracovaném videu, vám Radim doporučí nejlepší tenisky s cenovkou pod 2000 Kč. Nike Roshe LD-1000, adidas Stan Smith, Converse, Vans Old Skool a KangaROOS Current s kapsičkou v jazyku. Za nás skvělá volba!


Tak a jsme u konce. Určitě dál sledujte videa Queensu a dejte nám vědět, jestli si některé z doporučovaných tenisek pořídíte!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit