Francouzská zpěvačka Isabelle Geffroy, známá pod jménem ZAZ, v sobotu 29.11. poprvé navštívila Prahu.

Vystoupila zde v rámci svého turné k příležitosti vydání alba Recto Verso, předvedla se ale i s písněmi ze svých předchozích alb a dokonce i písní “Paris Sera Toujours Paris” z připravovaného alba věnovaného Paříži, o kterém ve zmíněné písni zpívá jako o nejkrásnějším městě světa.

ZAZ si svým téměř tříhodinovým vystoupením získala zcela přeplněný sál pražského Fóra Karlín – zazněly hity jako “Je Veux“, “Comme Ci, Comme Ça“, “Gamine“, “On Ira” nebo “Les Passants“.
Koncert byl nabitý energií a zpěvačka se svou kapelou doplněnou novými členy představila v tom nejlepším světle. Došlo k dvojité změně kostýmů, přestavbě scény na jazzový klub a v neposlední řadě je třeba zmínit skvělé světelné efekty. Jako poslední zazněla skladba “Detérre“, při které ze sebe ZAZ vydala naprosto vše a rozeskákala celé publikum, které si pak vynutilo ještě dva přídavky.
Diváci ocenili také jejich zapojení do akce, když je sama zpěvačka nechala zpívat refrény ze své nejznámější písně “Je Veux“, zvláště pak legendární “papalapapapala” znělo nadšeně Prahou. Část publika, která nemluvila francouzsky byla nadšená snahou o českou výslovnost, kterou ZAZ zvládala naprosto bravurně. Celý koncert se nesmírně vydařil a všichni čeští fanoušci ZAZ už napjatě očekávají další turné.
Vám, kteří jste na koncertě nebyli, doporučuji se těšit taky a zvážit svou účast na této nezapomenutelné události.

ZAZ Praha

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE