Francouzská zpěvačka Isabelle Geffroy, známá pod jménem ZAZ, v sobotu 29.11. poprvé navštívila Prahu.

Vystoupila zde v rámci svého turné k příležitosti vydání alba Recto Verso, předvedla se ale i s písněmi ze svých předchozích alb a dokonce i písní “Paris Sera Toujours Paris” z připravovaného alba věnovaného Paříži, o kterém ve zmíněné písni zpívá jako o nejkrásnějším městě světa.

ZAZ si svým téměř tříhodinovým vystoupením získala zcela přeplněný sál pražského Fóra Karlín – zazněly hity jako “Je Veux“, “Comme Ci, Comme Ça“, “Gamine“, “On Ira” nebo “Les Passants“.
Koncert byl nabitý energií a zpěvačka se svou kapelou doplněnou novými členy představila v tom nejlepším světle. Došlo k dvojité změně kostýmů, přestavbě scény na jazzový klub a v neposlední řadě je třeba zmínit skvělé světelné efekty. Jako poslední zazněla skladba “Detérre“, při které ze sebe ZAZ vydala naprosto vše a rozeskákala celé publikum, které si pak vynutilo ještě dva přídavky.
Diváci ocenili také jejich zapojení do akce, když je sama zpěvačka nechala zpívat refrény ze své nejznámější písně “Je Veux“, zvláště pak legendární “papalapapapala” znělo nadšeně Prahou. Část publika, která nemluvila francouzsky byla nadšená snahou o českou výslovnost, kterou ZAZ zvládala naprosto bravurně. Celý koncert se nesmírně vydařil a všichni čeští fanoušci ZAZ už napjatě očekávají další turné.
Vám, kteří jste na koncertě nebyli, doporučuji se těšit taky a zvážit svou účast na této nezapomenutelné události.

ZAZ Praha

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit