Jonatan Leandoer aka Yung Lean vystoupí společně se svojí crew Sad boys v Praze. Naposledy nás poctil návštěvou v Roxy v březnu loňského roku, letos se jeho show odehraje ve Velkém sálu v Lucerně.

Jako blesk z čistého nebe přistála na sociální sítě informace, že se bude konat zimní tour k novému albu Yung Leana a že jednou z evropských zastávek bude (tradičně) i Praha. Na rozdíl od Warlord tour 2016 se bude koncert konat ve Velkém sálu v Lucerně. Není se co divit, Roxy byla loňský rok beznadějně vyprodaná, a tak se koná přesun do větších prostor. S tím samozřejmě přichází vyšší cena, oproti loňským 499 Kč se cena vyšplhala na 695 Kč.

Každopádně zatím není venku album, ani sebemenší informace o něm. Očividně se máme v budoucích měsících na co těšit. Jen pro připomenutí, mezi poslední release švédského autora patří mixtape Frost god z prosince 2016. Od té doby vyšlo několik side projektů, které ovšem sám Jonatan nezařadil pod tvorbu Yung Leana. V budoucích měsících bychom tedy měli vzhledem k blížící se tour očekávat řadu nového materiálu.

Show se koná 29.11.2017 a lístky jsou v předprodeji od 17.8.2017 na fource.cz.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?