Jonatan Leandoer aka Yung Lean vystoupí společně se svojí crew Sad boys v Praze. Naposledy nás poctil návštěvou v Roxy v březnu loňského roku, letos se jeho show odehraje ve Velkém sálu v Lucerně.

Jako blesk z čistého nebe přistála na sociální sítě informace, že se bude konat zimní tour k novému albu Yung Leana a že jednou z evropských zastávek bude (tradičně) i Praha. Na rozdíl od Warlord tour 2016 se bude koncert konat ve Velkém sálu v Lucerně. Není se co divit, Roxy byla loňský rok beznadějně vyprodaná, a tak se koná přesun do větších prostor. S tím samozřejmě přichází vyšší cena, oproti loňským 499 Kč se cena vyšplhala na 695 Kč.

Každopádně zatím není venku album, ani sebemenší informace o něm. Očividně se máme v budoucích měsících na co těšit. Jen pro připomenutí, mezi poslední release švédského autora patří mixtape Frost god z prosince 2016. Od té doby vyšlo několik side projektů, které ovšem sám Jonatan nezařadil pod tvorbu Yung Leana. V budoucích měsících bychom tedy měli vzhledem k blížící se tour očekávat řadu nového materiálu.

Show se koná 29.11.2017 a lístky jsou v předprodeji od 17.8.2017 na fource.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit