Musíme si přiznat, že v dnešní době je sehnat drogu mnohem lehčí, než si v supermarketu koupit dobré mandarinky. Drogy tu vždy byly, jsou a budou. Ať chceme nebo ne, tak vždy budou výsadou především nás mladých. A kde se často pohybují mladí lidé? Na YouTube. A co se stane, když spojíme drogy a youtuberství? Drugslab.

Předem vás musím upozornit, že se nejedná o propagaci nové youtube série Jirky Krále, ale o myšlenku trojice mladých youtuberů. Rens, Basti a Nellie pochází z Nizozemska, a rozhodli se, že na YouTube prorazí s novým formátem videí. A jak už název Drugslab napovídá, má to něco společného s drogami. Kdo by to řekl, že?

Drugslab je kanál, kde již zmíněná trojice testuje účinky všemožných drog na lidské tělo. Zajímalo vás někdy, jak se chová člověk na extázi nebo na kokainu? Jak stoupne lidská teplota a tlak po dávce ketaminu? Pokud ano, tak Drugslab vám na vše odpoví. Nejedná se ale o kanál propagující drogy, jak by se mohlo zdát, protože jak sama trojice říká: „Testujeme drogy, abyste je vy testovat nemuseli.” Zajímavostí je, že celý projekt má pod palcem nizozemská veřejnoprávní služba BNN. To by u nás na ČT asi neprošlo.

V každém případě se jedná o geniální myšlenku, která jde ruku v ruce se zájmy dnešní mladé generace. O čemž vypovídá i vysoký počet zhlédnutí u videií. Dva sympaťáci, roztomilá holka, drogy a vtipná řeč. Co víc si přát? Takže děti, neberte drogy cizím lidem, a raději si pusťte Drugslab.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?