Milovníků čaje neustále přibývá. V poslední době je dobrým trendem navštěvování čajoven, kde jsou k dostání čerstvé čaje z celého světa. Jedním z takových míst je i čajovna Praha, kde kromě čajů mohou návštěvníci ochutnat i lahodné lokální víno nebo některé české pivní speciály.

Čajovna se nachází v centru kousek od metra Náměstí Míru a tramvajové zastávky Jana Masaryka, takže určitě není třeba mít obavu, že byste netrefili. Místní ambientní prostředí uchvacuje všechny, kdož se rozhodnou čajovnu navštívit.

Kvalitní wifi zdarma

K dispozici je široký výběr prémiových tabáků a v současném světě se žádný podobný podnik neobejde bez kvalitní wifi zdarma, protože valná část návštěvníků chodí na internet přes chytré telefony. Díky sezení v pohodlných křeslech si ani nevšimnete, jak rychle utíká čas strávený v čajovně, takže se může hodit otevírací doba dlouho do noci. K popíjení čajů, vína či piva navíc hraje příjemná odpočinková hudba. Velkou výhodu oproti některým jiným podnikům představuje, že zde jsou domácí mazlíčci vítáni, takže je nemusíte nechávat opuštěné doma a nemusíte se vůbec obávat, co provedou bez vašeho dozoru. Velmi příjemným zpestřením je i fakt, že můžete vyzkoušet knihy a deskové hry k zapůjčení zdarma, takže pokud vás láká některá z her, klidně dorazte i s partou přátel. V neposlední řadě je možnost přednášek, firemních akcí.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit