Milovníků čaje neustále přibývá. V poslední době je dobrým trendem navštěvování čajoven, kde jsou k dostání čerstvé čaje z celého světa. Jedním z takových míst je i čajovna Praha, kde kromě čajů mohou návštěvníci ochutnat i lahodné lokální víno nebo některé české pivní speciály.

Čajovna se nachází v centru kousek od metra Náměstí Míru a tramvajové zastávky Jana Masaryka, takže určitě není třeba mít obavu, že byste netrefili. Místní ambientní prostředí uchvacuje všechny, kdož se rozhodnou čajovnu navštívit.

Kvalitní wifi zdarma

K dispozici je široký výběr prémiových tabáků a v současném světě se žádný podobný podnik neobejde bez kvalitní wifi zdarma, protože valná část návštěvníků chodí na internet přes chytré telefony. Díky sezení v pohodlných křeslech si ani nevšimnete, jak rychle utíká čas strávený v čajovně, takže se může hodit otevírací doba dlouho do noci. K popíjení čajů, vína či piva navíc hraje příjemná odpočinková hudba. Velkou výhodu oproti některým jiným podnikům představuje, že zde jsou domácí mazlíčci vítáni, takže je nemusíte nechávat opuštěné doma a nemusíte se vůbec obávat, co provedou bez vašeho dozoru. Velmi příjemným zpestřením je i fakt, že můžete vyzkoušet knihy a deskové hry k zapůjčení zdarma, takže pokud vás láká některá z her, klidně dorazte i s partou přátel. V neposlední řadě je možnost přednášek, firemních akcí.

Článek je reklamní sdělení