O projektu “Exodus” jste už určitě slyšeli, pokud ne, dovolte mi vám se s ním seznámit. Jedná se o první mixtape od skupiny, která si říká YEEZUZ2020. Datum, místo i čas release party zjistíš níže!

Release party proběhne 26. 6. ve videogalerii NoD a začíná v 16:00. Vstup je zdarma a hned po něm tě čeká welcome drink. Na křestu vystoupí uskupení  YEEZUZ2020 a pražské duo VR/NOBODY, kteří nedávno také vydali své první album. Support zařizují DJ’s BLAZE a MDMXBOY, který se postaral o většinu produkcí na Exodusu. K události na Facebooku se můžeš přidat zde.

Dále se můžeš těšit na projekt “Exumbrella“, který natočil Mohamed Al Hashme (Mějte Rádi Krysy). Prodej merche a CD’s je samozřejmost.

Tracklist:

01. INRI (prod. MDMXBOY)
02. EXODUS X TOMMY CA$H (prod. MDMXBOY)
03. PSYCHÉ (pros. MDMXBOY x moonlight shadow)
04. HALUCINOGEN (prod. MDMXBOY)
05. L’BOLER (prod. MDMXBOY)
06. COCAINA (prod. Donie Darko)
07. CHIMERA (prod. MDMXBOY)
08. MEDUZA (prod. MDMXBOY)
09. SADBOY (prod. MDMXBOY)
10. RIDDICK x GUMBGU (prod. Donie Darko)
11. DRACO (prod. MDMXBOY x VIZCOR)
12. PODIVEJSENASEBE x ROBIN ZOOT (prod. MDMXBOY)
13. EXISTENCE (prod. MDMXBOY)
14. GAME O (prod. MDMXBOY)
15. NOX (prod. MDMXBOY)
16. SKYWALKER (prod. Freezer x Pseudo)
17. KRÁL BÍLÝCH TENISEK (prod. MDMXBOY)
18. 5:55 SCRWDCHPD (prod. Depo)
19. ICE (prod. Frank Flames)
20. WHODYALUV (prod. MDMXBOY)
21. ROOTS (prod. MDMXBOY)
22. OUTRO (prod. MDMXBOY)

Zaujala tě tato akce? 26. 6. v 16:00, videogalerie NoD. Těš se na spoustu muziky a následný report z této akce.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit