Po skvělé koncertní premiéře Big Seana v Lucerna Music Baru se o slovo hlásí nováčci na hip hopové scéně – Rae Sremmurd.

Jejich debutový hit “No Flex Zone” vydaný v roce 2014 na labelu Ear Drummer, který vede superproducent Mike WiLL Made (spolupracující třeba s Rihannou, Jay Z, Kanye Westem nebo Juicy J) zvedl ohromnou vlnu zájmu o bratrskou dvojici a zajistil jim spolupráci např. s Nicky Minaj, která spolupracovala i na prvním singlu z jejich dlouho očekáváné první desky “SremmLife” – “Throw Some Mo”, který se okamžitě stal hitem jak na internetu tak v urban komunitě. To ale Rae Sremmurd nečekali, co se strhne po jejich druhém singlu „No Type“, ze kterého se přes noc stal neočekávaný hit.

Na vystoupení se můžeme těšit 27.11.2015 v 18:00 v Lucerna Music Baru v rámci sérií koncertů Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od 7.5. a to za 440 Kč plus poplatky. Tak neváhejte a kupujte dřív než bude vyprodáno!

FB událost: www.facebook.com/events/400145266835652

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit