Po skvělé koncertní premiéře Big Seana v Lucerna Music Baru se o slovo hlásí nováčci na hip hopové scéně – Rae Sremmurd.

Jejich debutový hit “No Flex Zone” vydaný v roce 2014 na labelu Ear Drummer, který vede superproducent Mike WiLL Made (spolupracující třeba s Rihannou, Jay Z, Kanye Westem nebo Juicy J) zvedl ohromnou vlnu zájmu o bratrskou dvojici a zajistil jim spolupráci např. s Nicky Minaj, která spolupracovala i na prvním singlu z jejich dlouho očekáváné první desky “SremmLife” – “Throw Some Mo”, který se okamžitě stal hitem jak na internetu tak v urban komunitě. To ale Rae Sremmurd nečekali, co se strhne po jejich druhém singlu „No Type“, ze kterého se přes noc stal neočekávaný hit.

Na vystoupení se můžeme těšit 27.11.2015 v 18:00 v Lucerna Music Baru v rámci sérií koncertů Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od 7.5. a to za 440 Kč plus poplatky. Tak neváhejte a kupujte dřív než bude vyprodáno!

FB událost: www.facebook.com/events/400145266835652

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?