Mladá parta z No Sleep Club se rozhodla rozjet nový projekt pod jménem wRap Night. Nekonvenční koncept párty klade důraz na vyvážený mix rapu, hip-hopu, R&B, grimu a trapu.

V Praze jsou každý měsíc čím dál tím víc zajímavější akce. Většinou se ale pohybují na pomezí house a techna. Tentokrát se ale z temných zákoutí přeneseme přímo do centra, konkrétně do klubu Mono Fono v Jungmannově ulici, kde nám kromě skvělý hudby organizátoři nabídnou i videomapping reagující na hrané tracky nebo tanečníky z The Project.

Kromě třetice djů z No Sleep Club nocí provede i Pedroone (Milion+) a Iblametalley (DATE).

Jestli si nechceš takovou party ujít, tak nabíhej 2. února do klubu Mono Fono, kde je entry před půlnocí jen za 100 Kč a po ní o pade víc.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit