Mladá parta z No Sleep Club se rozhodla rozjet nový projekt pod jménem wRap Night. Nekonvenční koncept párty klade důraz na vyvážený mix rapu, hip-hopu, R&B, grimu a trapu.

V Praze jsou každý měsíc čím dál tím víc zajímavější akce. Většinou se ale pohybují na pomezí house a techna. Tentokrát se ale z temných zákoutí přeneseme přímo do centra, konkrétně do klubu Mono Fono v Jungmannově ulici, kde nám kromě skvělý hudby organizátoři nabídnou i videomapping reagující na hrané tracky nebo tanečníky z The Project.

Kromě třetice djů z No Sleep Club nocí provede i Pedroone (Milion+) a Iblametalley (DATE).

Jestli si nechceš takovou party ujít, tak nabíhej 2. února do klubu Mono Fono, kde je entry před půlnocí jen za 100 Kč a po ní o pade víc.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?