Ušetřit nějakou tu korunu při nákupu se vždycky hodí. Zvlášť, když jsou před námi Vánoce, na které padne téměř celý náš rozpočet, protože jsme spoření na dárky odkládali. Je několik možností, jak se s tímto problémem vypořádat. Buď začnete prodávat drogy, doopravdy pracovat nebo uplatníte nějaké slevové kódy.

zdroj: http://www.theglobeandmail.com
zdroj: www.theglobeandmail.com

Slevové kódy nebo poukazy, které zrovna vy potřebujete, se občas obtížně hledají. Nejčastěji vám vnucují 5 % do Sephory nebo 1+1 Big Mac v McDonaldu. Když se poštěstí, tak potkáte nějakou milou hostesku v obchodním centru, kde ve zbytečně velkém letáčku najdete slevový poukaz jeden, maximálně dva.

Nejednoduší je prostě zajít na SlevoveKody.com. Tam najdete kupóny na všechno. Procentuální slevy, doprava zdarma i oznámení o výprodejích. To všechno uspořádané do kategorií podle typu zboží i podle oblíbenosti.

Pro vás může být atraktivní třeba aktuální kupón do Footshopu. S blížícími se Vánocemi určitě roste i chuť po nových teniskách. Na SlevoveKody.com najdete třeba slevu 10 % na všechny boty a při nákupu nad 2.000 Kč máte dopravu zdarma.

zdroj: http://footshop.cz
zdroj: www.footshop.cz

Pokud je tady třeba i nějaký chlapec, co hledá nějaký ten romantický dárek pro svojí přítelkyni, tak ať se určitě podívá do kategorie +18, kde najde například výprodejovou 50% slevu do RájPrádla. A pokud je přítelkyně trochu divočejší, tak ji jistě potěší nějakým tím pikantnějším dárečkem ze SexShop.cz s až 44% slevou.

A abychom nemluvili jenom o Vánocích a dárcích, tak bychom se měli určitě zmínit o slevách z portálu Pilulka.cz. Blíží se zima, přicházejí nachlazení, a tak je potřeba doplnit lékárničku. Nebo kdo ví, možná máte prostě rádi léky. A 7 % se prostě hodí.

Slevových kódů je na webu dost a určitě byste se neměli bát je využívat. Jednak vaše peněženka nebude tolik krvácet a vy tolik brečet, druhak budete mít alespoň trochu lepší pocit, že jste malinko vyhráli nad konzumem dnešní doby. Jenom si dejte bacha, ať do toho nespadnete a neskončíte jak ty “vystřihávačky” z amerických béčkových filmů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit