Mysteriózní thriller Playground od švédského autora bestsellerové krimi série s komisařem Joonou Linnou vychází v češtině 30. srpna 2016. Ve Švédsku se knihy prodalo již přes 200 000 výtisků, práva jsou prodána do 15 zemí.

Playground je již nyní k dispozici v předprodeji jako e-kniha. Palmknihy, Kosmas, eReading a Alza prodávají titul do 30. srpna 2016 za zvýhodněnou cenu 139 Kč.

Autorská dvojice manželů Ahndorilových, píšící pod pseudonymem Lars Kepler, se v knize inspirovala osobní zkušeností s klinickou smrtí otce jednoho z autorů, kterému na několik minut přestalo bít srdce při operaci. Když po zákroku přišel k vědomí, velmi živě vyprávěl o místě, které pro něho bylo skutečnější než svět, do něhož se probudil. Na tomto základu autoři vystavěli napínavý příběh poručíka švédské armády Jasmin Pascalové­-Andersonové a tajemného přístavního města, které představuje přechod mezi životem a smrtí a panuje v něm krutý a nespravedlivý systém.

V České republice se dosud prodalo více než tři sta tisíc výtisků knih z krimi série o komisaři Joonu Linnovi. Celosvětově se série, která vychází ve čtyřiceti zemích, prodalo pět a půl milionů knih. Vydání dalšího dílu série plánuje nakladatelství Host na první čtvrtletí roku 2017. Ve Švédsku kniha pod názvem Kaninjägaren vychází letos v říjnu.

V nakladatelství Host již vyšlo: Hypnotizér (2010), Paganiniho smlouva (2011), Svědkyně ohně (2012), Písečný muž (2013) a Stalker (2015).

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit