Každý z nás má doma určitě televizi a pokud ne, tak by si ji měl co nejdříve pořídit. Ochuzuje se tím totiž o spoustu zábavy a vědomostí, protože na české mediální scéně existuje kanál, který nemá v zahraničí obdoby. On už tu byl teda dávno, ale nikdo se na něj nekoukal, až tedy na pár seniorů, kteří si nemůžou přepnout program v čekárně u doktora. Televize Soukup, za svobodna Barrandov.

Vést v dnešní době televizi není nic jednoduchého. Existuje ale jeden muž, který to všechno zvládá par excellence. Dokáže skvěle režírovat, moderovat, stříhat, dělat si dokonce i komparz a ptát se sám sebe na otázky. Mediální magnát a ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup. A právě pod Jaromírovými ručičkami vznikají ty nejlepší pořady, které současná televizní zábava a publicistika může nabídnout. Opravdu. Nekecám. A jelikož jsem takový váš hodný strýček od vedle, co vám dává lízátka a houpá na klíně, tak jsem se rozhodl, že ty nejlepší z nich vám představím. Pohodlně se usaďte, připravte pepsinu a popcorn z mikrovlnky, protože Jaromír Soukup přichází.

Duel Jaromíra Soukupa

První pořad, který jsem si vybral, je Duel Jaromíra Soukupa. Tento politicko-diskuzní pořad má vše, co by takový správný pořad měl mít. Skvělého moderátora Jaromíra Soukupa. Skvělé publikum komparzistů z řad členů SPD, Zemanovců a studentů praktické školy Chotěboř. A skvělé hosty, naše politiky, kteří jsou po 45 minut mučeni nepříjemnými otázkami úrovně žáka navštěvující žurnalistický kroužek v místní umělecké škole. Jedno je ale jisté, a to, že moderátor nenechá na politicích nitku suchou a rozhodně jim nedá nic zadarmo.

Týden s prezidentem

Představte si, že posadíte do místnosti rockovou hvězdu a jejího největšího fanouška. Rocková hvězda půl hodiny mluví o tom, jak moc velká hvězda je, občas jí upadne noha a užívá si pohledu na fanouška s mokrými spoďáry. No a teď vyměňte rockovou hvězdu za nejjasnější slunce našich srdcí prezidenta Zemana a fanouška za Jaromíra Soukupa. Voilá, máme tu Týden s prezidentem! Jo a dřív se to jmenovalo Týden s prezidentem podle Jaromíra Soukupa. Nečekaně.

Týden podle Jaromíra Soukupa

To je jako kdyby do Leninova Mausolea v Moskvě přišel Bill Gates a přednesl nějaký bludný projev, že nebýt Lenina, nebyl by ani Microsoft. A že strašně děkuje Vítěznému říjnu za Windows. Takhle nějak okomentoval neznámý kritik tento zpravodajský počin TV Barrandov. Podle samotného ředitele se jedná o ironicky komentované zprávy z uplynulého týdne. Stačí se dívat necelých pět minut a zjistíte, že je to skutečně pravda. Je to totiž ironie na druhou. Pokud se teda těch pět minut dívat zvládnete.

Instinkty Jaromíra Soukupa

Další pořad, tentokrát od Jaromíra Soukupa. Pokud rádi čtete bulvár a zajímají vás hvězdičky českého showbusinessu, tak je tento pořad přímo pro vás. Čekají vás nečekaná odhalení hvězd a osobností politické scény v diskuzi moderované průbojným moderátorem. Mezi posledními hosty byla taková jména jako Michal David, František Ringo Čech, Jiří Krampol a nebo vrchní velitel obranných valů kotliny české Tomio Okamura.

Kauzy Jaromíra Soukupa

Znáte Miroslava Kalouska? To je takový ten prošedivělý pán, co vždycky stojí někde poblíž Dominika Feriho. Tak tenhle pořad je o něm.

 

Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa

No a tenhle pořad je o tom, jak to s Kalouskem dopadlo.

Aréna Jaromíra Soukupa

Aréna, kde se na ochozech nacházejí čeští vlastenci a bojovníci za demokracii a svobodu a dole v jámě proti sobě bojují Jaromír “Russell Crowe” Soukup a nejčastěji nějaký ubohý otrok, například z Japonska, který má ale maminku z Moravy. Sem tam padne nějaké slovo o muslimské invazi a sem tam proletí nějaké hovno.

Pokud máte zájem o další tipy, co sledovat, tak určitě doporučuji Interview Jaromíra Soukupa, Takový byl týden Jaromíra Soukupa, Moje zprávy, Moje zprávy Plus, Jaromír Soukup Live, Jaromír Soukup Speciál, Jaromír Soukup – Krimi Speciál, a pokud nemáte v sobotu večer co dělat, tak rozhodně doporučuji thriller z dílny Jaromíra Soukupa, a to biják s názvem Barrandovský Silvestr 2018.

Pokračoval bych v představování vrcholu zábavy dál, ale ono to trochu bolí a já mám bohužel práh bolesti celkem nízký. Tak zas příště.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit