Ve čtvrtek se v pražském Fóru Karlín konal svátek severské hudby. Svým vystoupením poctila české fanoušky norská zpěvačka Aurora.

Po úvodním, velmi povedeném čísle předskokanů – české dívčí kapely Vesna – už za mohutného aplausu nastupuje na stage skandinávská krasavice. Její magická show zanechala většinu divákům v němém úžasu. Mohli jsme si poslechnout písně jako Queendom a Forgotten Love z nejnovější desky Infections Of A Different Kind (step 1), ale i klasiky z debutové desky All My Demons Greeting Me as a Friend, které nás velmi potěšily.

 

Aurora

Dočkali jsme se jak krásné melodické skladby Home, tak i například energické Running With The Wolves nebo jejího asi nejpopulárnějšího singlu Half The World Away. Za zmínku stojí i píseň Warrior, při které přišly na pódium další tři ženy v podobném kostýmku jako zpěvačka a všechny dohromady tančily velmi zajímavé, bojové tance. Po obrovském aplausu po každém tracku Aurora mluvila svým roztomilým hlasem k fanouškům. Oznámila, že Fórum Karlín je zatím největší hala, kde kdy zpívala a hlásala hlavně lásku. Fanoušci byli nejšťastnější, když všechny v sále označila za velkou, podivnou rodinu.

My si její nádhernou show užili do poslední noty a doufáme, že poctí Českou republiku zase brzy svojí návštěvou, jak ostatně slíbila i během koncertu. 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit