Viktor Sheen a Renne Dang vypustili do světa nový videoklip ke skladbě ”Instantní Čubky II.” z Projektu Asia. Na skladbě ”Instantní čubky II.” jim hostuje Schyzo. Celou skladbu produkoval Ceha.

V neděli 28. června Viktor Sheen a Renne Dang , členové Blakkwood Records, vypustili již dlouho očekávaný videoklip ke skladbě z Projektu Asia, ”Instantní čubky II.” , kde jim hostuje Schyzo , dřív známý jako Killaz. Celou skladbu produkoval Ceha , který byl dříve společně se Sheenem členem skupiny DSTFRS, nyní rovněž patří do Blakkwood Records.

Nový videoklip má z pohledu tohoto tria viditelně tématiku směřovanou na dnešní generaci holek/žen. V klipu si nejde nepovšimnout až překvapujícího hereckého výkonu Renne Danga, to ale neznamená , že ostatní nic nepředvedli! Každý z nich dal do skladby kus duše a vzniklo z toho, dovolím si říct, mistrovské dílo mladých interpretů.

Doporučuji poslechnout skladbu, i když se vám tato skladba nezalíbí, nevadí! Na Projektu Asia je spousta skvělých skladeb, které taky stojí za poslech.

Pokud chceš podpořit z pohledu tohoto tria tak si můžeš zakoupit album ”Project Asia” , jak v digitální formě na Google Play nebo iTunes, tak i v lisované formě na Blakkshop.com.

Další práci Viktora Sheena, Renne Danga, Schyza a Cehy můžeš sledovat nadále na jejich Facebook stránkách: Viktor SheenRenne DangSchyzoCeha.

Viktor Sheen & Renne Dang – Instantní čubky II. feat Schyzo (prod. Ceha)

Mimochodem rozdáváme 4 podepsaná CD Projekt Asia! O soutěži si přečti víc v tomto článku!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit