Viktor Sheen a Renne Dang vypustili do světa nový videoklip ke skladbě ”Instantní Čubky II.” z Projektu Asia. Na skladbě ”Instantní čubky II.” jim hostuje Schyzo. Celou skladbu produkoval Ceha.

V neděli 28. června Viktor Sheen a Renne Dang , členové Blakkwood Records, vypustili již dlouho očekávaný videoklip ke skladbě z Projektu Asia, ”Instantní čubky II.” , kde jim hostuje Schyzo , dřív známý jako Killaz. Celou skladbu produkoval Ceha , který byl dříve společně se Sheenem členem skupiny DSTFRS, nyní rovněž patří do Blakkwood Records.

Nový videoklip má z pohledu tohoto tria viditelně tématiku směřovanou na dnešní generaci holek/žen. V klipu si nejde nepovšimnout až překvapujícího hereckého výkonu Renne Danga, to ale neznamená , že ostatní nic nepředvedli! Každý z nich dal do skladby kus duše a vzniklo z toho, dovolím si říct, mistrovské dílo mladých interpretů.

Doporučuji poslechnout skladbu, i když se vám tato skladba nezalíbí, nevadí! Na Projektu Asia je spousta skvělých skladeb, které taky stojí za poslech.

Pokud chceš podpořit z pohledu tohoto tria tak si můžeš zakoupit album ”Project Asia” , jak v digitální formě na Google Play nebo iTunes, tak i v lisované formě na Blakkshop.com.

Další práci Viktora Sheena, Renne Danga, Schyza a Cehy můžeš sledovat nadále na jejich Facebook stránkách: Viktor SheenRenne DangSchyzoCeha.

Viktor Sheen & Renne Dang – Instantní čubky II. feat Schyzo (prod. Ceha)

Mimochodem rozdáváme 4 podepsaná CD Projekt Asia! O soutěži si přečti víc v tomto článku!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?