V neděli 28. června se v pražském Footshopu odehrála release party k velmi očekávané desce Projekt Asia od dvojice Viktor Sheen & Renne Dang.

Neděle 28. 6. bylo datum, kdy byl naplánován release debutové desky Viktora Sheena a Renneho Danga nesoucí název Projekt Asia. K této příležitosti byla uskutečněná release party ve Footshopu, který je zároveň i partner právě probíhající Blakkwood tour 2015.

Kromě Amca, který si právě užívá v New Yorku, kde natáčí i klip, jak nám v minulosti prozradil v rozhovoru, se na akci objevili všichni členové Blakkwoodu. Mimo nich se zastavil i IronKap z Trouble Gangu nebo Schyzo, který se objevil jako host na tracku “Instatní čubky 2“. Právě k nim byl přímo na akci exkluzivně představen i videoklip. Mimo průběžného pouštění celého alba se fanoušci mohli dočkat i live show. Při té Viktor s Rennem představili 2 nové singly z desky a celé to zakončili hitem “Rave“.

Celá akce se bezesporu velmi vydařila. Dorazilo mnoho fans, atmosféra byla příjemná a celá deska zřejmě sklidí zasloužený úspěch. S jedním z autorů desky – Renne Dangem jsme přímo na místě natočili exkluzivní rozhovor o jejich právě vydaném debutovém počinu.

Projekt Asia – Viktor Sheen & Renne Dang | Release Party, Rozhovor, Soutěž!

A pozor, máme pro vás soutěž o 4 alba této desky! Všichni fanoušci CZECHMAGU, Blakkwoodu, Viktora Sheena & Renneho Danga mohou soutěžit na Facebooku (zde) nebo Instagramu (zde).

Soutěžit můžete do 17. července! Hodně štěstí!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?