V neděli 28. června se v pražském Footshopu odehrála release party k velmi očekávané desce Projekt Asia od dvojice Viktor Sheen & Renne Dang.

Neděle 28. 6. bylo datum, kdy byl naplánován release debutové desky Viktora Sheena a Renneho Danga nesoucí název Projekt Asia. K této příležitosti byla uskutečněná release party ve Footshopu, který je zároveň i partner právě probíhající Blakkwood tour 2015.

Kromě Amca, který si právě užívá v New Yorku, kde natáčí i klip, jak nám v minulosti prozradil v rozhovoru, se na akci objevili všichni členové Blakkwoodu. Mimo nich se zastavil i IronKap z Trouble Gangu nebo Schyzo, který se objevil jako host na tracku „Instatní čubky 2„. Právě k nim byl přímo na akci exkluzivně představen i videoklip. Mimo průběžného pouštění celého alba se fanoušci mohli dočkat i live show. Při té Viktor s Rennem představili 2 nové singly z desky a celé to zakončili hitem „Rave„.

Celá akce se bezesporu velmi vydařila. Dorazilo mnoho fans, atmosféra byla příjemná a celá deska zřejmě sklidí zasloužený úspěch. S jedním z autorů desky – Renne Dangem jsme přímo na místě natočili exkluzivní rozhovor o jejich právě vydaném debutovém počinu.

Projekt Asia – Viktor Sheen & Renne Dang | Release Party, Rozhovor, Soutěž!

A pozor, máme pro vás soutěž o 4 alba této desky! Všichni fanoušci CZECHMAGU, Blakkwoodu, Viktora Sheena & Renneho Danga mohou soutěžit na Facebooku (zde) nebo Instagramu (zde).

Soutěžit můžete do 17. července! Hodně štěstí!

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.