Naposledy u nás Tyler The Creator, známý, mnohdy i kontroverzní rapper z Californie, vystoupil 6. července 2016 a nedávno jsme psali o tom, že se do pražského Lucerna Music Baru znovu vrátí.

Všichni se těšili, kupovali lístky, ale nyní přišlo od Tylera následující vyjádření:

Due to scheduling conflicts i did not foresee i unfortunately have to cancel some shows in Canada, Europe and the Middle East. I rarely cancel shows and truly apologize and promise to make it up to all of you. I’m not lying.

Znamená to tedy, že Tyler The Creator ruší své turné, včetně pražské zastávky 10. 7. 2017, která nás zajímala samozřejmě nejvíce. Náhradní termín prozatím není stanoven, můžeme jen doufat, že Tyler svůj slib dodrží a fanouškům tuto nepříjemnost skutečně vynahradí. Zakoupené vstupenky můžete vrátit v místě nákupu od 9. 5. 12:00 do 12. 7. 18:00.


PŘEČTĚTE SI: Kendrick Lamar – 10 věcí, které možná nevíte


Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit