Naposledy u nás Tyler The Creator, známý, mnohdy i kontroverzní rapper z Californie, vystoupil 6. července 2016 a nedávno jsme psali o tom, že se do pražského Lucerna Music Baru znovu vrátí.

Všichni se těšili, kupovali lístky, ale nyní přišlo od Tylera následující vyjádření:

Due to scheduling conflicts i did not foresee i unfortunately have to cancel some shows in Canada, Europe and the Middle East. I rarely cancel shows and truly apologize and promise to make it up to all of you. I’m not lying.

Znamená to tedy, že Tyler The Creator ruší své turné, včetně pražské zastávky 10. 7. 2017, která nás zajímala samozřejmě nejvíce. Náhradní termín prozatím není stanoven, můžeme jen doufat, že Tyler svůj slib dodrží a fanouškům tuto nepříjemnost skutečně vynahradí. Zakoupené vstupenky můžete vrátit v místě nákupu od 9. 5. 12:00 do 12. 7. 18:00.


PŘEČTĚTE SI: Kendrick Lamar – 10 věcí, které možná nevíte


Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE