Streetwearové značky, koncerty, DJs, taneční exhibice, soutěže. To vše a mnohem víc už 13. května 2017 v rámci akce Streetwear NIGHT v klubu Nová Chmelnice na Žižkově.

Zajímáte se o módu, baví vás streetwear nebo si prostě chcete užít akci, kde vystoupí mimo jiné i Mladej Morris, Nik Tendo nebo Decky? Tohle všechno v sobě spojuje večírek Streetwear NIGHT, který se koná v sobotu 13. května v klubu Nová Chmelnice. Stojí za ním majitelé facebookové skupiny STREETCHANGE a organizátoři úspěšné akce Czech Street Con, která se konala v únoru, hlavní náplní bude představení 12 začínajících českých a slovenských streetwearových značek, od kterých si přímo na akci budeš moct zakoupit nějakej fresh kousek do svýho šatníku, soutěže, ale i taneční vystoupení.


ZNAČKY

Vensoir
Palm Trees Clothing
Ultravagant
Qaiqot
Sam James
Black Jesus Clothing
WNG clothing
Average Boys
Lights of the World
Kk
Gibers
SHNGM

Dále se můžeš těšit na show Mladýho Morise, Nik Tenda s Deckym a dalších interpretů. Celou akci zakončí afterparty a DJs HOM3.5, Yenda nebo XANAX… Pařit se bude až do rána!

Vem s sebou svoji partu a 13. 5. se vidíme v Chmelnici!

Odkaz na událost: Streetwear NIGHT *Mladej Moris*Nik Tendo+Decky*PTK*Overdose

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE