Streetwearové značky, koncerty, DJs, taneční exhibice, soutěže. To vše a mnohem víc už 13. května 2017 v rámci akce Streetwear NIGHT v klubu Nová Chmelnice na Žižkově.

Zajímáte se o módu, baví vás streetwear nebo si prostě chcete užít akci, kde vystoupí mimo jiné i Mladej Morris, Nik Tendo nebo Decky? Tohle všechno v sobě spojuje večírek Streetwear NIGHT, který se koná v sobotu 13. května v klubu Nová Chmelnice. Stojí za ním majitelé facebookové skupiny STREETCHANGE a organizátoři úspěšné akce Czech Street Con, která se konala v únoru, hlavní náplní bude představení 12 začínajících českých a slovenských streetwearových značek, od kterých si přímo na akci budeš moct zakoupit nějakej fresh kousek do svýho šatníku, soutěže, ale i taneční vystoupení.


ZNAČKY

Vensoir
Palm Trees Clothing
Ultravagant
Qaiqot
Sam James
Black Jesus Clothing
WNG clothing
Average Boys
Lights of the World
Kk
Gibers
SHNGM

Dále se můžeš těšit na show Mladýho Morise, Nik Tenda s Deckym a dalších interpretů. Celou akci zakončí afterparty a DJs HOM3.5, Yenda nebo XANAX… Pařit se bude až do rána!

Vem s sebou svoji partu a 13. 5. se vidíme v Chmelnici!

Odkaz na událost: Streetwear NIGHT *Mladej Moris*Nik Tendo+Decky*PTK*Overdose

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit