Tento pátek v Lucerna Music baru vystoupilo americké hudební duo Twenty one pilots a přivezlo s sebou novou desku “Blurryface“. I my jsme měli štěstí být u toho. A jaký byl tedy koncert? 

Koncert byl jednoduše skvělý, v Lucerně byla neuvěřitelná atmosféra, už kvůli tomu, že byla po strop plná a jakmile jste vešli dovnitř, všude na vás koukali červené čepice a sem tam nějaká flanelka. Kapela zde zahrála snad vše z nejnovější desky “Blurryface” a samozřejmě nezapomněla ani na největší hity z desky předcházející.

A když přejdu k samotné show, tak ta byla vizuálně neuvěřitelně poutavá, pěkné animace, skvělé světelné efekty a neuvěřitelný pohyb po pódiu. Hlavně ten pohyb po pódiu Tylera byl famózní, neustále se přesouval, skákal, lehal si a i stál na lidech. Když se k němu přidal i Josh Dun, který předvedl třeba skvělý backflip z klavíru na zem a společné finální bubnování na lidech, tak mi bylo jasné, že tahle skupina toho má před sebou ještě mnoho.

twenty one pilots 5. 2. 2016 Lucerna Music BarFoto: Barbora Hrdá / photographer

Zveřejnil(a) Fource Entertainment dne 6. únor 2016

Musím také podotknout že Excelent Jubox tento koncert s Fource Entertainment skvěle zorganizoval a není nic, co bych organizaci vytknul. Jen tak dál!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?