Tento pátek v Lucerna Music baru vystoupilo americké hudební duo Twenty one pilots a přivezlo s sebou novou desku “Blurryface“. I my jsme měli štěstí být u toho. A jaký byl tedy koncert? 

Koncert byl jednoduše skvělý, v Lucerně byla neuvěřitelná atmosféra, už kvůli tomu, že byla po strop plná a jakmile jste vešli dovnitř, všude na vás koukali červené čepice a sem tam nějaká flanelka. Kapela zde zahrála snad vše z nejnovější desky “Blurryface” a samozřejmě nezapomněla ani na největší hity z desky předcházející.

A když přejdu k samotné show, tak ta byla vizuálně neuvěřitelně poutavá, pěkné animace, skvělé světelné efekty a neuvěřitelný pohyb po pódiu. Hlavně ten pohyb po pódiu Tylera byl famózní, neustále se přesouval, skákal, lehal si a i stál na lidech. Když se k němu přidal i Josh Dun, který předvedl třeba skvělý backflip z klavíru na zem a společné finální bubnování na lidech, tak mi bylo jasné, že tahle skupina toho má před sebou ještě mnoho.

twenty one pilots 5. 2. 2016 Lucerna Music BarFoto: Barbora Hrdá / photographer

Zveřejnil(a) Fource Entertainment dne 6. únor 2016

Musím také podotknout že Excelent Jubox tento koncert s Fource Entertainment skvěle zorganizoval a není nic, co bych organizaci vytknul. Jen tak dál!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit