Jaké je být součástí Red Bull Music Academy v Montrealu? Tvořit po boku hudebních legend, setkat se s profíky z branže, navázat nová celoživotní přátelství a prohloubit si hudební znalosti? Zakuste to na vlastní kůži na Red Bull Music Academy Club Nights, které se uskuteční 27. února v Brně a 4. března v Ostravě. Dvě mezinárodní hvězdy, královská párty a hlavně decibely inspirace. Nebuďte jen součástí hudební scény – tvořte její podobu!

Přihlášky na 18. ročník legendární Red Bull Music Academy jsou v plném proudu. Stáhnout si ji můžete na www.redbullmusicacademy.com. Až do 7. března mohou nadaní hudebníci usilovat o místo mezi 70 talenty, kteří budou letos v Montrealu tvořit po boku špiček ve svém oboru a hrát v místních klubech. Jaké by to bylo a jak naložit s přihláškou, zjistíte na Red Bull Music Academy Club Nights v Brně a v Ostravě, kde vás vcucne jedinečná atmosféra hudební tvořivosti, pro níž je globální projekt Red Bull Music Academy charakteristický.

Na hudební workshop, jehož už 18. ročník se na podzim uskuteční v Kanadě, se producenti, zpěváci, beatmakeři a DJs z celého světa sejdou, aby vedle zdařilých mixů umíchali i koktejl různých žánrů a vykřesali muzice nový směr. To dělá i chicagský producent Brenmar, se kterým se už 27. února můžete setkat v brněnském Kabinetu MÚZ díky pozvání Red Bull Music Academy a Itch My Ha Ha Ha. Spolu s ním vystoupí i cz/sk support NobodyListen, Katarzia, Ink Midget x Pjoni nebo Tom Holič.

Facebook event: www.facebook.com/events/918201538256922
Facebook event: www.facebook.com/events/918201538256922

Brenmar ve své tvorbě propojuje nablýskaný r’n’b zvuk s prvky syrového undergroundu a na Red Bull Music Academy Club Night se s ním můžete těšit jak na pokec o jeho muzice, tak na info o tom, jaká je hudební Akademie v reálu. V průběhu večera se k němu připojí čeští a slovenští hudebníci a zažijete nefalšovanou ochutnávku pravé Red Bull Music Academy show.

Ani Ostrava ve své Club Night nezůstává pozadu a bude hostit skutečnou lahůdku světové elektroniky. V Provozu Hlubina uvítá 4. března japonského drumandbassového samuraje Makota, kterého vokálně doplní jeho dvorní zpěvačka DEEIZM. Experimentátor a kreativec, který boří konvence a sešněrovanost žánrů, Makoto přiveze do Ostravy zkušenosti s velikány hudebního průmyslu. Očuchat si jeho přístup k tvorbě bude nakopávačkou pro každého, kdo aspiruje na uměleckou kariéru. I Makato se bude moct opřít z podporu cz/sk producentů a djs, konkrétne Whithe, KeOSz, Subject Lost / Petr Adamec, Jimmy Pé a Kenny Rough.

Facebook event: www.facebook.com/events/222002471468312
Facebook event: www.facebook.com/events/222002471468312

Ať už aspirujete na účast v Red Bull Music Academy, nebo zkrátka chcete zažít párty hvězdného kalibru a s umělci se setkat na stagi i mimo něj, nenechte si Red Bull Music Academy Club Nights ujít a zažijte dojmy natřískaný večer plný neotřelé muziky.

Více info na www.redbull.cz a www.redbullmusicacademy.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit